Artykuł Dodaj artykuł

Asseco WAPRO ERP 2017

Jak co roku oddajemy w Wasze ręce pakiet aktualizacji oprogramowania marki Asseco WAPRO.

Logo Asseco Business Solutions - WAPRO

Jak co roku oddajemy w Wasze ręce pakiet aktualizacji oprogramowania marki Asseco WAPRO.

Rok poprzedni to ponad 2500 zmian i modyfikacji oraz zupełnie nowe moduły: WF-Aukcje, obsługa JPK, Moduł Serwisu, czy znacząca rozbudowa zadań CRM w programie WF-Mag. Następne 12 miesięcy zapowiada się równie interesujaco - kolejne firmy zostaną objęte obowiązkowym raportowaniem w standardzie JPK, kończymy przygotowywanie Modułu Ofertowania, poza tym na bieżąco śledzimy zmiany w prawie i planujemy odpowiednio szybką reakcję.

Jednolity Plik Kontrolny, nowe stawki CIT oraz tzw. "superpodatek" w miejsce PIT, to tylko część zmian, które już są wprowadzone lub zapowiadane. Zamiast czekać do ostatniej chwili, warto samemu zdecydować kiedy jest dogodny termin do prowadzenia prac technicznych w firmie.

Odnowienie aktualizacji oraz wsparcia technicznego, upoważnia do korzystania z BEZPŁATNYCH wersji i nowych wydań aż do końca września 2017 roku.Dzięki temu można zyskać nawet 2500 nowych funkcji i modyfikacji oraz zabezpieczyć firmę przed licznymi zmianami w przepisach, które spodziewane są w przyszłym roku.

Zapraszamy do zapoznania z listą zmian w najnowszych wersjach programów oraz z informacjami o modyfikacjach, które zostały wprowadzone w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Artykuł został dodany przez firmę

Asseco Business Solutions S.A. - Wapro ERP

Asseco Business Solutions SA jest jednym z czołowych producentów oprogramowania dla przedsiębiorstw na rynku polskim. Firma oferuje systemy ERP dla wszystkich segmentów rynku (małych, średnich, dużych).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.