Artykuł Dodaj artykuł

Asseco BS sprzedało 210 tys. licencji oprogramowania dla MSP

210 tys. sprzedanych licencji oprogramowania marki Asseco WAPRO przeznaczonego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – takim wynikiem może pochwalić się Asseco Business Solutions.

Asseco Business Solutions logo

210 tys. sprzedanych licencji oprogramowania marki Asseco WAPRO przeznaczonego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw – takim wynikiem może pochwalić się Asseco Business Solutions.

Programy marki Asseco WAPRO oferowane przez Asseco BS to jeden z najpopularniejszych na rynku zestaw aplikacji dla małych i średnich firm, wspomagający zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami.

Oprogramowanie Asseco Business Solutions dla sektora MSP oferowane pod marką Asseco WAPRO to kompleksowe rozwiązania informatyczne, które mogą być wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z każdej branży. Systemy cechuje prostota instalacji, łatwość konfiguracji i intuicyjna obsługa.

Nasza marka jest na rynku od 15 lat i fakt, że udało nam się osiągnąć taki wynik jest dla nas dowodem na to, że Klienci bardzo dobrze ocenili jakość oferowanych przez nas rozwiązań. Bardzo uważnie obserwujemy zarówno zmiany zachodzące w sferze technologii, ale też badamy oczekiwania Klientów po to, by oferować jak najlepsze produkty. Wiemy, że wraz z rozwojem rynku rosną oczekiwania Użytkowników, dlatego nasza oferta jest cały czas wzbogacana i rozwijana.

Od maja w sprzedaży pojawi się nowy produkt - system mobilny WF-Mag Mobile 2 dedykowany dla małych i średnich firm działających w oparciu o przedstawicieli handlowych – mówi  Wojciech Frysztak, Wiceprezes Asseco Business Solutions.

Systemy marki Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Różnią się one między sobą liczbą modułów i zakresem funkcji. Najbardziej podstawowa linia to Asseco WAPRO START - zestaw prostych aplikacji dla małej firmy rozpoczynającej działalność. Razem z rozwojem przedsiębiorstwa i wzrostem potrzeb w sferze oprogramowania do zarządzania, firmy mogą migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ o zaawansowanych możliwościach. Podział na linie produktowe ułatwia Klientom wybór najodpowiedniejszego pakietu do zarządzania zgodnego z ich potrzebami.

Oprogramowanie marki Asseco WAPRO posiada wsparcie w postaci serwisu, szkoleń oraz wdrożeń. Systemy i usługi dostępne są na terenie całego kraju poprzez sieć 500 Partnerów Handlowych.

Artykuł został dodany przez firmę

Asseco Business Solutions S.A.

Asseco Business Solutions SA jest jednym z czołowych producentów oprogramowania dla przedsiębiorstw na rynku polskim. Firma oferuje systemy ERP dla wszystkich segmentów rynku (małych, średnich, dużych).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.