Artykuł Dodaj artykuł

Oprogramowanie Asseco WAPRO w Cross Jeanswear Co.

Asseco Business Solutions (Asseco BS) zakończyło wdrożenie oprogramowania Asseco WAPRO w firmie Cross Poland Sp. z o.o., która reprezentuje jedną z najbardziej znanych międzynarodowych marek z branży odzieżowej - Cross Jeanswear Co.

Asseco Business Solutions (Asseco BS) zakończyło wdrożenie oprogramowania Asseco WAPRO w firmie Cross Poland Sp. z o.o., która reprezentuje jedną z najbardziej znanych międzynarodowych marek z branży odzieżowej - Cross Jeanswear Co.

W planach Crossa na najbliższe miesiące jest również implementacja rozwiązania Asseco WAPRO w sklepach agencyjnych, działających na terenie całego kraju.

Uruchomiony program Sprzedaż i magazyn WF-Mag PRESTIŻ marki Asseco WAPRO wspomaga zarządzanie w zakresie hurtowej sprzedaży w centrali i oddziałach firmy Cross Poland oraz sprzedaży detalicznej realizowanej przez sieć kilkudziesięciu sklepów własnych Cross. Praca odbywa się w trybie online z wykorzystaniem usług terminalowych. Instalacja obejmuje kilkadziesiąt stanowisk.

W okresie 5 tygodni wdrożyliśmy cały system dla 60 stanowisk zlokalizowanych w całej Polsce. Wdrożenie zostało przeprowadzone w imponującym tempie przy olbrzymim zaangażowaniu  zasobów ze strony Asseco BS, jak i naszego Działu IT.

Wartym podkreślenia jest fakt, że nasze codzienne wątpliwości i problemy stawały się równocześnie problemami Asseco BS, i co najważniejsze - były rozwiązywane błyskawicznie. Taka postawa w branży IT nie jest regułą i właśnie dzięki temu zostały dotrzymane wszystkie terminy wynikające z wcześniej ustalonego przez obie strony harmonogramu. Planujemy rozszerzyć wdrożone oprogramowanie także o sieć naszych sklepów agencyjnych, co pozwoli nam kompleksowo zarządzać siecią sprzedaży w Polsce. Jesteśmy świadomi, że dalszy prężny rozwój naszej firmy wymaga kolejnych wdrożeń profesjonalnych narzędzi informatycznych – mówi Przemysław Madejski, IT Manager w Cross Poland.

Cross Poland zdecydowało się także na stałą usługę serwisową Asseco BS oraz kompleksowe szkolenia pracowników z obsługi oprogramowania Asseco WAPRO WF-Mag. Ponadto Asseco BS zaopatrzyło firmę w serwery marki Dell, które od ubiegłego roku znajdują się w ofercie Asseco Business Solutions. 

Cross Jeanswear Co. to międzynarodowa marka o globalnym zasięgu. Firma Cross Poland Sp. z o.o. od wielu lat odnosi sukcesy na rynku polskim, dzięki m.in. wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii.

Systemy marki Asseco WAPRO to komplet aplikacji wspomagających zarządzanie takimi obszarami przedsiębiorstwa jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami. Od początku istnienia marki (1994r.) z oprogramowania Asseco WAPRO skorzystało już ponad 68 tysięcy firm, a liczba sprzedanych licencji przekroczyła 210 tysięcy.

Artykuł został dodany przez firmę

Asseco Business Solutions S.A.

Asseco Business Solutions SA jest jednym z czołowych producentów oprogramowania dla przedsiębiorstw na rynku polskim. Firma oferuje systemy ERP dla wszystkich segmentów rynku (małych, średnich, dużych).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.