Artykuł Dodaj artykuł

System Asseco WAPRO w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej

Zakończone zostało wdrożenie oprogramowania kadrowo-płacowego Asseco WAPRO WF-Gang (wariant Prestiż) w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

Asseco Business Solutions logo

Zakończone zostało wdrożenie oprogramowania kadrowo-płacowego Asseco WAPRO WF-Gang (wariant Prestiż) w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Wdrożenie zostało zrealizowane przez Złotego Partnera Marki Asseco WAPRO, firmę Komputerpartner z Wronek. Nowy system stanowi wszechstronne i uniwersalne narzędzie pracy dedykowane jednostkom PSP, dzięki czemu skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników cywilnych i funkcjonariuszy.

Zakres projektu obejmował wdrożenie podstawowych modułów programu WF-Gang wraz z rozszerzeniem ich funkcjonalności dostosowanej do specyfiki pracy służb mundurowych, regulowanej ustawą o PSP. W związku z tym, instalacji oraz modyfikacji funkcjonalnej poddano wiele modułów kadrowych, tj. wynagrodzenie, urlopy, delegacje, wykształcenie pożarnicze, jak również płacowych: lista podstawowa, lista dodatkowa, lista wyrównawcza i umowy. Nowoczesny i przyjazny dla użytkownika system obsługi pozwala w sposób optymalny zarządzać kartoteką osobową pracowników, umożliwia szybki oraz wygodny dostęp do informacji poprzez opracowane kartoteki i przygotowane według wytycznych raporty i analizy statystyczne.

„Wdrożenie systemu kadrowo – płacowego WF-Gang w Poznańskiej Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej to największy tego typu projekt przeprowadzony przez Komputerpartner oraz markę Asseco WAPRO w jednostkach PSP. Prace adaptacyjno-wdrożeniowe z uwzględnieniem przepisów ustawy o PSP oraz ogólnej specyfiki służb mundurowych, trwały prawie pół roku. Było to dla nas kolejne, niezwykle cenne doświadczenie, które chcemy wykorzystać w dalszym rozwoju programu WF-Gang dla PSP”  – powiedział Robert Ciesielski, właściciel firmy KOMPUTERPARTNER.

Wdrożony w Szkole Aspirantów w Poznaniu program kadrowo-płacowy WF-Gang w wersji Prestiż jest aplikacją gotową do dalszego rozwoju oraz systemem pozwalającym na łatwą integrację z innymi programami współdzielącymi dane. System ten gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i właściwy podział kompetencyjny poszczególnych zadań. Dzięki mechanizmom zawartym we wdrożonym rozwiązaniu możliwa jest również łatwiejsza identyfikacja poszczególnych działań zachodzących w systemie oraz personalizacja ustawień użytkowników, związana nie tylko z interfejsem samej aplikacji, ale również z jej funkcjonalnością.

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu jest nowoczesną placówką dydaktyczną, kształcącą w systemie stacjonarnym oraz zaocznym, techników i specjalistów ochrony przeciwpożarowej. Jest jedną z trzech tego typu placówek na terenie kraju. Szkoła prowadzi również liczne kursy i szkolenia doskonalące (z zakresu ratownictwa medycznego, chemicznego i ekologicznego), jest miejscem spotkań ekspertów i specjalistów z całego świata. Organizuje cyklicznie międzynarodowe konferencje, warsztaty, oraz sympozja.

Artykuł został dodany przez firmę

Asseco Business Solutions S.A.

Asseco Business Solutions SA jest jednym z czołowych producentów oprogramowania dla przedsiębiorstw na rynku polskim. Firma oferuje systemy ERP dla wszystkich segmentów rynku (małych, średnich, dużych).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.