Artykuł Dodaj artykuł

ASSECO BUSINESS SOLUTIONS – SPÓŁKA GOTOWA NA NOWE STAWKI PODATKU VAT

Asseco Business Solutions, uznany na polskim i międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw, w związku z nowelizacją przepisów o podatku VAT zaktualizował  produkty skierowane do małych i  średnich przedsiębiorstw - Asseco WAPRO.

Asseco Business Solutions logo

Asseco Business Solutions, uznany na polskim i międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw, w związku z nowelizacją przepisów o podatku VAT zaktualizował  produkty skierowane do małych i  średnich przedsiębiorstw - Asseco WAPRO.

Zaktualizowane oprogramowanie, już dostępne w sprzedaży, uwzględnia wyższe stawki VAT ustalone na poziomie 5, 8 i 23 proc., które obowiązywać będą od 2011 roku.

Wprowadzenie nowych wersji oprogramowania z rodziny Asseco WAPRO umożliwia przedsiębiorcom zakup zmodyfikowanych systemów przed wejściem w życie znowelizowanej ustawy o podatku VAT. Dotychczasowi użytkownicy Asseco WAPRO mogą natomiast skorzystać z udostępnionej im aktualizacji programu. Jednocześnie nowe wersje oprogramowania uwzględniają szereg ułatwień umożliwiających płynne przejście firm na nowe stawki podatkowe, minimalizując tym samym skutki jakie niosą zmiany w przepisach podatkowych na przełomie roku 2010/2011 dla wszystkich płatników podatku VAT.

„Jesteśmy przygotowani na nowe stawki podatku VAT przedstawione w projekcie ustawy z dnia 9 września 2010 r. o zmianie stawek podatku od towarów i usług.  Asseco WAPRO to nowoczesne i zaawansowane technicznie oprogramowanie, a jednocześnie niezwykle proste i intuicyjne w obsłudze, zarówno dla średniej wielkości przedsiębiorstw, jak i małych, początkujących firm. Z systemów Asseco WAPRO korzysta już kilkadziesiąt tysięcy podmiotów gospodarczych. Zachęcamy przedsiębiorców do aktualizacji systemu już dziś, co z pewnością ułatwi i przyśpieszy przygotowanie firm do zmian podatkowych. Warto dodać, że system umożliwia kolejne modyfikacje i płynną rozbudowę w zależności od potrzeb klienta, czy zmian przepisów. Posiadacze najnowszych wersji naszych programów wprowadzonych do sprzedaży 4 października mogą być spokojni o przyszłość – wszystkie zmiany w przepisach jakie mogą pojawić się do końca roku otrzymają w ramach aktualizacji bezpłatnie” – powiedział Rafał Mróz Dyrektor ds. Asseco WAPRO ERP.

Artykuł został dodany przez firmę

Asseco Business Solutions S.A.

Asseco Business Solutions SA jest jednym z czołowych producentów oprogramowania dla przedsiębiorstw na rynku polskim. Firma oferuje systemy ERP dla wszystkich segmentów rynku (małych, średnich, dużych).

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.