Wynik wyszukiwania

 
Kiedy należy ubezpieczyć nieruchomość? zdjęcie

Kiedy należy ubezpieczyć nieruchomość?

Z możliwości ubezpieczenia nieruchomości powinni skorzystać wszyscy, niezależnie od tego, czy posiadają własne mieszkanie lub dom, czy też wynajmują je od kogoś innego.

Czytaj więcej

 
Burza zniszczyła dom. I co dalej? zdjęcie

Burza zniszczyła dom. I co dalej?

Po gwałtownej nawałnicy dom uległ znacznym uszkodzeniom. Co teraz? Sprzątać czy czekać na oględziny zakładu ubezpieczeń?

Czytaj więcej

 
OC: odszkodowanie nie tylko za zniszczony samochód zdjęcie

OC: odszkodowanie nie tylko za zniszczony samochód

Szczegółowe warunki ochrony ubezpieczeniowej z obowiązkowego dla posiadaczy pojazdów samochodowych ubezpieczenia OC, wymienia ustawa z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

Czytaj więcej

 

Ubezpieczenie mieszkania. Co robimy źle?

Pomyłki przy zakupie polisy na mieszkanie potrafią przysporzyć sporo problemów, gdy zajdzie potrzeba likwidacji szkody. Jakie są i czym grożą najczęstsze ubezpieczeniowe błędy?

Czytaj więcej

 
Jak zapewnić dziecku odpowiednią ochronę? zdjęcie

Jak zapewnić dziecku odpowiednią ochronę?

Trudno ustrzec dziecko przed różnego rodzaju zdarzeniami, które często mają przykre skutki zdrowotne. Rodzic po prostu nie jest w stanie upilnować swojej pociechy, zwłaszcza takiej, która jest już bardziej samodzielna i spędza wolny czas z rówieśnikami. Oczywiście większość rodziców ubezpiecza dzieci w szkole, ale od dawna już wiadomo, że tego typu polisy są bardzo okrojone i nie zapewniają odpowiedniego wsparcia w razie nieszczęśliwego wypadku.

Czytaj więcej

 
Polscy rodzice obawiają się o przyszłość finansową swoich dzieci. Czy słusznie? zdjęcie

Polscy rodzice obawiają się o przyszłość finansową swoich dzieci. Czy słusznie?

Jak wynika z raportu Intrum „European Consumer Payment Report 2019”, priorytetem dla polskich konsumentów jest zapewnienie własnym dzieciom wygodnego i dostatniego życia.

Czytaj więcej

 
Ubezpieczenie domu – inwestycja na przyszłość zdjęcie

Ubezpieczenie domu – inwestycja na przyszłość

Powszechne jest ubezpieczenie zdrowotne lub własnego samochodu, ale wciąż niewiele ludzi pamięta o tym, żeby zabezpieczyć także swoje miejsce zamieszkania. 

Czytaj więcej

 

Śmiertelny wypadek przy pracy a odpowiedzialności cywilna pracodawcy

Posiadanie statusu pracodawcy wiąże się bezpośrednio z wieloma obowiązkami i powinnościami.

Czytaj więcej

 

OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ ORAZ INTERESÓW PRACODAWCY

OCHRONA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ ORAZ INTERESÓW PRACODAWCY

Czytaj więcej

 
Ekwiwalent za zaległy urlop do odzyskania nawet po upadłości pracodawcy zdjęcie

Ekwiwalent za zaległy urlop do odzyskania nawet po upadłości pracodawcy

W przypadku ogłoszenia upadłości likwidacyjnej spółki, wyegzekwowanie należnego pracownikom ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy staje się trudniejsze, ale nadal jest możliwe. Jak to zrobić i gdzie należy złożyć stosowne dokumenty wyjaśnia ekspert, Kamil Jabłoński, aplikant radcowski w TGC Corporate Lawyers.

Czytaj więcej

 

Bagaż i sprzęt sportowy ubezpieczony za darmo – letnia promocja

Klienci, którzy do 15 września ubezpieczą w Avivie mieszkanie lub dom, otrzymują gratis ubezpieczenie bagażu i sprzętu sportowego.

Czytaj więcej

 
W ferie nie zapomnij o ubezpieczeniu zdjęcie

W ferie nie zapomnij o ubezpieczeniu

W pięciu województwach rozpoczęły się już ferie zimowe. Zaczyna się więc okres kiedy wielu Polaków korzysta z urlopu, aby spędzić czas ze swoimi dziećmi. Expander ostrzega, że jeśli ferie chcemy spędzić na nartach lub snowboardzie warto pomyśleć o odpowiednim ubezpieczeniu, nawet jeśli planujemy szusować tylko po polskich stokach.

Czytaj więcej

 

Rośnie liczba kradzieży z włamaniem do mieszkań

Choć liczba kradzieży z włamaniem rośnie, to wciąż tylko nieco ponad połowa Polaków ma ubezpieczone mieszkanie. Od czego chroni polisa i o czym trzeba pamiętać podczas zakupu?

Czytaj więcej

 

5 rzeczy, które musisz wiedzieć ubezpieczając mieszkanie

Wakacje i ferie to czas, kiedy mieszkanie zostaje bez opieki. Rodzinny wyjazd na narty jest więc „okazją” dla złodzieja. Co trzeba wiedzieć, aby ubezpieczyć mieszkanie, nie tylko przed kradzieżą z włamaniem?

Czytaj więcej

 
Samochód zastępczy na koszt ubezpieczyciela – jak długo? zdjęcie

Samochód zastępczy na koszt ubezpieczyciela – jak długo?

Najczęściej koszty wynajmu samochodu zastępczego w przypadku uszkodzenia pojazdu w zdarzeniu drogowym podlegają refundacji przez zakład ubezpieczeń.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 15