Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
III Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

III Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

2013-01-15 - 2013-01-15 Warszawa targi

Organizator:
KPMG Sp. z o.o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska

Dane kontaktowe:

Adres:

Grzybowska 63 (Hotel Hilton)
00-867 Warszawa
mazowieckie, PolskaDane kontaktowe:

https://home.kpmg/pl/plFirma doradcza KPMG zaprasza do udziału w III Kongresie Podatków i Rachunkowości, który odbędzie się we wtorek, 15 stycznia 2013 roku, w Hotelu Hilton w Warszawie.

Program III Kongresu KPMG obejmuje omówienie najistotniejszych zmiany, które wejdą w życie w 2013 roku w obszarze podatku VAT, PIT i CIT oraz najnowszych regulacji z zakresu cen transferowych. W agendzie znajdą się także prelekcje dotyczące zastosowania obowiązujących standardów sprawozdawczości finansowej. Oprócz omówienia teoretycznych aspektów nowych przepisów, podczas Kongresu poruszone zostaną także praktyczne aspekty ich stosowania, co niejednokrotnie budzi wątpliwości interpretacyjne.

III Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG skierowany jest do przedstawicieli kadry zarządzającej, w szczególności do dyrektorów finansowych, głównych księgowych, szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu.

Uczestnictwo w Kongresie jest bezpłatne. Istnieje możliwość udziału w wydarzeniu w formie stacjonarnej lub poprzez transmisję on-line. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem strony kpmg.pl.

Prelegentami prowadzącymi wykłady będą licencjonowani doradcy podatkowi, radcowie prawni i biegli rewidenci z wieloletnią praktyką zawodową, partnerzy i dyrektorzy w firmie doradczej KPMG.

Organizator i patron merytoryczny: firma doradcza KPMG w Polsce

Patron: ACCA

Główny patron medialny: TV Biznes

Patroni medialni: Puls Biznesu, Radio TOK FM, Miesięcznik Finansowy Bank, CIO Magazyn Dyrektorów IT , Forbes, Harvard Business Review Polska, Gazeta Finansowa, Miesięcznik Gospodarczy Nowy Przemysł, Przegląd Podatkowy, Polish Market, Warsaw Business Journal, Bankier.pl, eGospodarka.pl, gf24.pl, inwestycje.pl, Ksiegowosc.org, PIT.pl, Rachunkowosc.org, VAT.pl oraz wnp.pl.

II Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG - zdjęcie

II Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

10-01-2012 - 10-01-2012 Warszawa

Firma doradcza KPMG zaprasza do udziału w III Kongresie Podatków i Rachunkowości, który odbędzie się we wtorek, 15 stycznia 2013 roku, w Hotelu Hilton w Warszawie. Program III Kongresu KPMG obejmuje omówienie najistotniejszych z...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę