Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
II Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

II Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

2012-01-10 - 2012-01-10 Warszawa targi

Organizator:
KPMG Sp. z o.o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska

Dane kontaktowe:

Adres:

Grzybowska 63 (Hotel Hilton)
00-867 Warszawa
mazowieckie, PolskaDane kontaktowe:

https://home.kpmg/pl/plKPMG

10 stycznia 2012 roku
Warszawa, Hotel Hilton

Firma doradcza KPMG zaprasza na II Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG, który odbędzie się 10 stycznia 2012 roku (wtorek) w Hotelu Hilton w Warszawie.

Program II Kongresu KPMG będzie dedykowany najistotniejszym zagadnieniom z zakresu podatków i rachunkowości, takim jak: VAT w 2012 roku, zmiany w podatku dochodowym od 2012 roku, nadchodzące wyzwania w PIT, nowe standardy i zmiany do Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) oraz Międzynarodowych Standarów Rachunkowości (MSR) czy efektywność raportowania. Oprócz omówienia teoretycznych aspektów nowych przepisów i obowiązujących standardów, podczas Kongresu poruszone zostaną także praktyczne aspekty ich stosowania, co niejednokrotnie budzi wątpliwości interpretacyjne.

Kongres skierowany jest do przedstawicieli kadry zarządzającej, w szczególności do Dyrektorów Finansowych, Głównych Księgowych, Szefów Sprawozdawczości Finansowej i Controllingu.

Prelegentami prowadzącymi wykłady będą licencjonowani Doradcy Podatkowi, Radcowie Prawni i Biegli Rewidenci z wieloletnią praktyką zawodową, Partnerzy i Dyrektorzy w firmie doradczej KPMG.

Organizator i patron merytoryczny: firma doradcza KPMG

Patron: ACCA

Główny patron medialny: TVN CNBC

Patroni medialni: Puls Biznesu, Radio TOK FM, Miesięcznik Finansowy Bank, CIO, Forbes, Harvard Business Review Polska, Gazeta Finansowa, Miesięcznik Gospodarczy Nowy Przemysł, Przegląd Podatkowy, Polish Market, Strategie, Warsaw Business Journal, Bankier.pl, eGospodarka.pl, inwestycje.pl, ksiegowosc.org, Obserwatorfinansowy.pl, PIT.pl, rachunkowosc.org, TaxFin.pl, VAT.pl, wnp.pl

  • Wydrukuj stronę