Artykuł Dodaj artykuł

JWW po raz kolejny partnerem strategicznym Wolves Summit 2022

W dniach 20 – 21.10.2022 przedstawiciele światowych korporacji, inwestorzy oraz startupy spotkali się na konferencji Wolves Summit, by nawiązywać relacje biznesowe.

JWW po raz kolejny partnerem strategicznym Wolves Summit 2022

W dniach 20 – 21.10.2022 przedstawiciele światowych korporacji, inwestorzy oraz startupy spotkali się na konferencji Wolves Summit, by nawiązywać relacje biznesowe. Tym razem wydarzenie odbyło się w weXelerate w Wiedniu i miało na celu połączenie ekosystemu talentów, technologii i innowacji z Europy Środkowo-Wschodniej z globalną publicznością.

Cieszymy się, że kolejny raz możemy być częścią Wolves Summit. Startupy prezentują swoje pomysły, prowadzą indywidualne rozmowy z inwestorami. My dzielimy się wiedzą nie tylko z zakresu prowadzenia księgowości i rozliczeń, ale też prowadzenia biznesu w Polsce – komentuje Aleksander Widawski, Wiceprezes Zarządu.

Konferencja była okazją do kreowania środowiska networkingowego oraz uczestnictwa w licznych prelekcjach, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów świata nauki. Uczestnicy brali aktywny udział w dyskusjach panelowych na temat dynamicznego rozwoju biznesu, zmieniających się warunków pracy oraz automatyzacji procesów. Wydarzeniu towarzyszyły warsztaty tematyczne poświęcone m. in. prowadzeniu międzynarodowego biznesu i związanych z nim aspektów regulacyjnych, marketingowych i prawnych.

Jako biuro rachunkowe organizatora i jednocześnie partner strategiczny inspirujemy się nowymi trendami w biznesie, poznajemy przedstawicieli branży i dowiadujemy się o przełomowych technologiach. Dzięki temu możemy lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. To ważne wydarzenie zarówno dla inwestorów i startupów, jak i dla nas – dodaje A Widawski.

Organizatorem wydarzenia jest Klient JWW – Bridge East Capital. Na co dzień Biuro Rachunkowe JWW zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych Spółki, reprezentując ją przed urzędami i dbając o prawidłowy stan rozrachunków. W ramach Wolves Summit eksperci JWW zapewniają także wsparcie merytoryczno-prawne.

Więcej informacji na stronie organizatora: https://www.wolvessummit.com/

Artykuł został dodany przez firmę

JWW Biuro Rachunkowe

JWW działa w sercu Wrocławia już od ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami reprezentującymi różne sektory gospodarki pozwoliło nam poznać potrzeby i specyfikę rynku. Jako członek międzynarodowych organizacji pozostajemy w ścisłym kontakcie z ekspertami z całego świata.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.