Artykuł Dodaj artykuł

JWW po raz kolejny partnerem strategicznym Wolves Summit 2022

W dniach 20 – 21.10.2022 przedstawiciele światowych korporacji, inwestorzy oraz startupy spotkali się na konferencji Wolves Summit, by nawiązywać relacje biznesowe.

JWW po raz kolejny partnerem strategicznym Wolves Summit 2022

W dniach 20 – 21.10.2022 przedstawiciele światowych korporacji, inwestorzy oraz startupy spotkali się na konferencji Wolves Summit, by nawiązywać relacje biznesowe. Tym razem wydarzenie odbyło się w weXelerate w Wiedniu i miało na celu połączenie ekosystemu talentów, technologii i innowacji z Europy Środkowo-Wschodniej z globalną publicznością.

Cieszymy się, że kolejny raz możemy być częścią Wolves Summit. Startupy prezentują swoje pomysły, prowadzą indywidualne rozmowy z inwestorami. My dzielimy się wiedzą nie tylko z zakresu prowadzenia księgowości i rozliczeń, ale też prowadzenia biznesu w Polsce – komentuje Aleksander Widawski, Wiceprezes Zarządu.

Konferencja była okazją do kreowania środowiska networkingowego oraz uczestnictwa w licznych prelekcjach, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów świata nauki. Uczestnicy brali aktywny udział w dyskusjach panelowych na temat dynamicznego rozwoju biznesu, zmieniających się warunków pracy oraz automatyzacji procesów. Wydarzeniu towarzyszyły warsztaty tematyczne poświęcone m. in. prowadzeniu międzynarodowego biznesu i związanych z nim aspektów regulacyjnych, marketingowych i prawnych.

Jako biuro rachunkowe organizatora i jednocześnie partner strategiczny inspirujemy się nowymi trendami w biznesie, poznajemy przedstawicieli branży i dowiadujemy się o przełomowych technologiach. Dzięki temu możemy lepiej zrozumieć potrzeby naszych Klientów. To ważne wydarzenie zarówno dla inwestorów i startupów, jak i dla nas – dodaje A Widawski.

Organizatorem wydarzenia jest Klient JWW – Bridge East Capital. Na co dzień Biuro Rachunkowe JWW zajmuje się prowadzeniem ksiąg handlowych Spółki, reprezentując ją przed urzędami i dbając o prawidłowy stan rozrachunków. W ramach Wolves Summit eksperci JWW zapewniają także wsparcie merytoryczno-prawne.

Więcej informacji na stronie organizatora: https://www.wolvessummit.com/

Artykuł został dodany przez firmę

JWW Biuro Rachunkowe

JWW działa w sercu Wrocławia już od ponad 20 lat. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami reprezentującymi różne sektory gospodarki pozwoliło nam poznać potrzeby i specyfikę rynku. Jako członek międzynarodowych organizacji pozostajemy w ścisłym kontakcie z ekspertami z całego świata.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.