Artykuł Dodaj artykuł

DK Notus pomaga urządzać mieszkania

Zaciągnięty kredyt i zakupione mieszkanie to dopiero część drogi do zamieszkania we własnym M. Aby móc się wprowadzić, lokum nierzadko trzeba jeszcze wykończyć i doposażyć. Niestety środki z kredytu hipotecznego często już nie wystarczają na taką inwestycję. Skąd je wziąć? Jak się zabrać za wykończenie nieruchomości? Z pomocą przychodzi nowa oferta Domu Kredytowego Notus.

Zaciągnięty kredyt i zakupione mieszkanie to dopiero część drogi do zamieszkania we własnym M. Aby móc się wprowadzić, lokum nierzadko trzeba jeszcze wykończyć i doposażyć.

Niestety środki z kredytu hipotecznego często już nie wystarczają na taką inwestycję.

Skąd je wziąć? Jak się zabrać za wykończenie nieruchomości? Z pomocą przychodzi nowa oferta Domu Kredytowego Notus.

Brak urządzeń, gołe podłogi i ściany często uniemożliwiają cieszenie się w pełni nowym mieszkaniem. Niestety wiele osób kupujących lokal na rynku pierwotnym stoi przed problem sfinansowania wykończenia zakupionej na kredyt nieruchomości. Naprzeciw tym problemom wyszedł Dom Kredytowy Notus, który we współpracy z firmą redNET Dom wprowadził do oferty nową usługę „Wnętrze z Notusem”. Stanowi ona dopełnienie kredytu hipotecznego i pozwala doposażyć zakupioną nieruchomość. Dom Kredytowy Notus jako pierwszy na rynku umożliwia jednoczesne sfinansowanie nieruchomości oraz jej wykończenie.

Klienci DK Notus zaciągający kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości na rynku pierwotnym mogą uzupełnić ten produkt wybierając jeden z pięciu programów (Silver, Gold, Platinum, Individual i Individual Plus). Różnią się one zakresem wykonywanych usług. Dwa programy specjalne umożliwiają indywidualne, kompleksowe podejście do projektu. Usługa „Wnętrze z Notusem” obejmuje miedzy innymi: opiekę specjalisty ds. aranżacji i wykończenia wnętrz, zakup wybranych materiałów wykończeniowych i instalacyjnych, ich transport oraz kontrolę dostawy, prace wykończeniowe i opiekę koordynatora robót wykończeniowych.

Zaletą programu jest to, że umożliwia on sfinansowanie zakupu nieruchomości i jej doposażenie w jednym miejscu, u jednego doradcy. Rozwiązanie to daje także niewątpliwą oszczędność czasu, a także finansów, ze względu na specjalne, niższe ceny oferowanych produktów wykończeniowych. Co więcej, klienci uzyskują 12-miesięczną gwarancję na wykonaną usługę.

Z oferty skorzystać mogą osoby mieszkające w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście, Kielcach i Krakowie. Więcej informacji uzyskać można w placówkach DK Notus.

Podobne artykuły