Artykuł Dodaj artykuł

ISOF Oprogramowanie dla nowoczesnej firmy

Państwa korzyścią z posiadania ISOFa jest to, że nie trzeba wprowadzać dokumentów papierowych do obecnie posiadanego przez Was systemu. Można je importować w formie elektronicznej, nawet w formie dekretów. Także klient może zobaczyć w systemie efekty prac

Biura rachunkowe

Państwa korzyścią z posiadania ISOFa jest to, że nie trzeba wprowadzać dokumentów papierowych do obecnie posiadanego przez Was systemu. Można je importować w formie elektronicznej, nawet w formie dekretów. Także klient może zobaczyć w systemie efekty pracy biura rachunkowego. Skutkuje to mniejszą pracochłonnością obsługi klienta. Dzięki wykorzystaniu systemu ISOF możecie Państwo znacznie rozszerzyć liczbę klientów i objąć znacznie większy obszar terytorialny, przy mniejszej pracochłonności.

Proszę zauważyć jakie ułatwienie – niejako przy okazji – niesie ISOF dla Państwa klientów, którzy mając go również u siebie mogą drogą elektroniczną udostępniać Państwu wszelkie dokumenty, takie jak faktury sprzedaży, zakupowe itd., sprawdzać stan swoich finansów, kupować i sprzedawać swoje produkty – po prostu prowadzić własną firmę o dowolnej porze i z dowolnego miejsca. W praktyce oznacza to, że mała firma handlowa może mieć dostęp do zaawansowanego systemu informatycznego już od 50 PLN netto miesięcznie.