google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 17.05.2019
  1 USD
  3.8545
  0.0286
  1 EUR
  4.3072
  0.0143
  1 CHF
  3.8196
  0.0244
  1 GBP
  4.9273
  0.0161
  1 RUB
  0.0597
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Trwają zapisy na II edycję Konferencji dla Klientów SaldeoSMART

  Trwają zapisy na II edycję Konferencji dla Klientów SaldeoSMART

  Garść praktycznej wiedzy i możliwość zgłębienia tajników obsługi jednego z najchętniej wybieranych systemów wspierających nowoczesną księgowość - tak w dużym skrócie wyglądać będzie “Jesień z SaldeoSMART”, czyli cykl edukacyjnych konferencji skierowany do klientów firmy w całym kraju. Trwają właśnie zapisy na wydarzenia w Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

  Firma BrainSHARE IT - producent oprogramowania SaldeoSMART służącego do odczytywania i obiegu dokumentów oraz komunikacji między biurami rachunkowymi i ich klientami - uruchomiła zapisy na II edycję konferencji dedykowanych użytkownikom jej systemu. Wydarzenia odbędą się kolejno 2.10 w Krakowie, 9.10 w Warszawie i 26.10 w Gdańsku i zgromadzą przedsiębiorców, księgowych oraz specjalistów rachunkowości z różnych części Polski.

  Z nowościami na bieżąco

  Głównym tematem cyklu konferencji będą zmiany, nowości i najlepsze praktyki z systemem SaldeoSMART. Uczestnicy nie tylko dokładnie zapoznają się z nowymi funkcjami programu, ale też odświeżą wiedzę na temat optymalnego wykorzystania wcześniej wprowadzonych opcji.

  -  Konferencje są odpowiedzią na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania związane z obsługą naszej aplikacji. Harmonogram przygotowaliśmy tak, aby przybliżyć najważniejsze zmiany i nowości z ostatnich miesięcy w poszczególnych pakietach programu. Chcielibyśmy też zapowiedzieć i dokładnie omówić funkcjonalności, które niebawem wprowadzimy do systemu. Dla nas jako producenta oprogramowania to bardzo ważne, aby użytkownicy SaldeoSMART wykorzystywali wszystkie możliwości systemu i wiedzieli, jakich nowości mogą spodziewać się w najbliższym czasie - tłumaczy Edyta Wojtas, wiceprezes i analityk biznesowy w BrainSHARE IT.

  Przede wszystkim edukacja

  Harmonogram konferencji obfituje w prelekcje na temat poszczególnych funkcji oprogramowania. W trakcie wydarzenia uczestnikom zostanie przybliżona opcja automatycznego cięcia dokumentów oraz problematyka stosowania polityki podziału plików z fakturami. Swoje przysłowiowe pięć minut będą miały również pakiet Komunikacji z Klientem i zapowiadana funkcja kategoryzowania faktur sprzedażowych. Podczas konferencji zostanie również zaprezentowana najnowsza funkcja SaldeoSMART, pozwalająca na eksport dokumentów towarowych do modułów handlowych i magazynu.

  - Podczas konferencji skupimy się przede wszystkim na edukacji użytkowników i wspólnie przyjrzymy najbardziej kluczowym obszarom SaldeoSMART. Jestem pewna, że w tym roku uczestnicy również docenią zarówno aspekt merytoryczny wydarzenia, jak i możliwość zadawania pytań oraz wymiany doświadczeń - podsumowuje Edyta Wojtas z SaldeoSMART.

  Wszystkie szczegóły związane z cyklem “Jesień z SaldeoSMART” znajdują się w konferencyjnej zakładce https://www.saldeosmart.pl/konferencja

  Źródło:
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o.

  SaldeoSMART to nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.