google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 22.06.2018
  1 USD
  3.6977
  -0.063
  1 EUR
  4.3149
  -0.0174
  1 CHF
  3.7367
  -0.0359
  1 GBP
  4.9209
  -0.01
  1 RUB
  0.0586
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Północna Polska pod skrzydłami SaldeoSMART – BrainSHARE IT uruchamia oddział w Gdańsku

  SaldeoSMART logoBrainSHARE IT, producent internetowej platformy SaldeoSMART, otworzył w czerwcu pierwszy poza Krakowem oddział swojej firmy. Filia w Gdańsku będzie rozwijać sieć klientów na północy Polski, a także wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem dotychczasowych oraz nowych użytkowników SaldeoSMART z tego regionu kraju.

  1 czerwca firma BrainSHARE IT otworzyła swój nowy oddział w Gdańsku przy ul. Dyrekcyjnej 6. Jest to pierwsza w historii firmy zamiejscowa placówka, która wraz z centralą zlokalizowaną w Krakowie będzie dbała o utrzymanie szybkiego tempa wzrostu oraz zwiększanie liczby użytkowników systemu SaldeoSMART.

  Oddział regionalny uruchomiono z myślą o wymagających klientach biznesowych, nierzadko potrzebujących bezpośredniego wsparcia w trakcie wprowadzania nowego systemu w struktury przedsiębiorstwa. Zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci z północnej części Polski mogą liczyć na profesjonalną pomoc, świadczoną przez obecny na miejscu zespół składający się m.in. z przedstawiciela handlowego oraz specjalisty z zakresu wdrażania oprogramowania SaldeoSMART.

  - Bardzo się cieszę, że mogliśmy otworzyć pierwszy oddział naszej firmy właśnie w Gdańsku. Nie wybraliśmy tego miasta przypadkowo: zależało nam na regionie, w którym nasi handlowcy zbudują nową sieć klientów, a do którego jako firma z południa mieliśmy dotychczas utrudniony dostęp. Mamy nadzieję, że dzięki gdańskiej filii system SaldeoSMART zyska kolejnych zadowolonych użytkowników. To dla nas bardzo ważny krok wytyczający przede wszystkim kierunek rozwoju całej firmy – tłumaczy Edyta Wojtas, wiceprezes zarządu i analityk biznesowy w BrainSHARE IT.

  Pierwszy zamiejscowy oddział w Gdańsku to dopiero początek ekspansji BrainSHARE IT na polskim rynku. Głównym celem firmy jest rozwój partnerskiej sieci handlowej w ważnym dla niej obszarze biznesowym, jakim jest północna części kraju.

  Źródło:
  Autor: SaldeoSMART
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.