Wynik wyszukiwania

 
Z jakimi kosztami wiąże się remont mieszkania? zdjęcie

Z jakimi kosztami wiąże się remont mieszkania?

Remont mieszkania to nie tylko inwestycja pieniędzy, ale i czasu. Źle zaplanowany remont może na całe miesiące zmienić mieszkanie w prawdziwe pole bitwy. Dowiedz się, jak tego uniknąć oraz na jakie koszty musisz być przygotowany.

Czytaj więcej

 
Jak przygotować się do wiosennego remontu zdjęcie

Jak przygotować się do wiosennego remontu

Wiosna to czas, kiedy wielu z nas myśli o odświeżeniu mieszkania. Niestety nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, przez co remont trwa znacznie dłużej niż powinien lub pochłania o wiele więcej pieniędzy niż zakładaliśmy na początku.

Czytaj więcej

 

Co drugi kredytobiorca może mieć problem z uzyskaniem finansowania na zakup bądź remont nieruchomości. Propozycja implementacji Dyrektywy MCD szkodząca interesom polskiego Konsumenta

Drastyczne zmniejszenie dostępu do kredytów hipotecznych – to jeden ze skutków wprowadzenia ustawy implementującej Dyrektywę MCD w obecnym kształcie. Dokument od kilku miesięcy procesowany przez Ministerstwo Finansów, lada dzień trafi pod obrady Sejmu.

Czytaj więcej

 
Na giełdzie – wiosenny optymizm. Raport BPH TFI zdjęcie

Na giełdzie – wiosenny optymizm. Raport BPH TFI

Pierwszy kwartał 2017 roku można zaliczyć do udanych, zapowiadających stabilną sytuację na rynkach – zarówno amerykańskim, jak i europejskich. Jak wyglądają wyniki indeksów giełdowych i jak prezentuje się sytuacja makroekonomiczna?

Czytaj więcej

 
Jaki kredyt na remont mieszkania? zdjęcie

Jaki kredyt na remont mieszkania?

Malowanie, tapetowanie, płytki do kuchni, łazienki, podłoga do salonu, nowe wyposażenie i naprawy – remont mieszkania, to wydatek kilku, a nawet kilkunastu tysięcy. Część lub nawet całość takiej inwestycji można pokryć ze środków pochodzących z kredytu. Podpowiadamy, jaki rodzaj kredytu na remont wybrać.

Czytaj więcej

 

Planujesz remont w 2014? Zacznij go jeszcze w tym roku, a zaoszczędzisz

Od początku 2014 roku zmianie ulegną zasady uzyskiwania zwrotu podatku VAT od zakupionych materiałów budowlanych. W związku z tym koniec roku warto przeznaczyć na zgromadzenie materiałów niezbędnych do budowy domu czy remontu mieszkania.

Czytaj więcej

 
Gdy potrzebujesz pieniędzy na remont zdjęcie

Gdy potrzebujesz pieniędzy na remont

Zbliża się wiosna, a wraz z nią chęć odświeżenia wystroju mieszkania. O ile zwykle wiemy jak nasze M ma wyglądać po remoncie, to często gubimy się w wyborze odpowiedniego instrumentu, który pozwoli sfinansować metamorfozę.

Czytaj więcej

 

Prawdy i mity o zwrocie podatku VAT na materiały budowlane

Czy można wnioskować o zwrot części kosztów VAT poniesionych na sprzęt AGD, jak piekarnik lub kuchenka, kupiony na raty?

Czytaj więcej

 
Doradcy ZFDF zwiększają sprzedaż kredytów hipotecznych i gotówkowych zdjęcie

Doradcy ZFDF zwiększają sprzedaż kredytów hipotecznych i gotówkowych

Doradcy zrzeszeni w Związku Firm Doradztwa Finansowego kontynuują pasmo sukcesów sprzedażowych. W IV kwartale 2013 roku pośredniczyli w kredytach hipotecznych na łączną kwotę 3,38 mld PLN, zwiększając tym samym wolumen sprzedaży o prawie 5 procent. 

Czytaj więcej

 
Zbieraj bonusy za promocję banku – zyskaj dodatkowe środki! zdjęcie

Zbieraj bonusy za promocję banku – zyskaj dodatkowe środki!

Wziąłeś tanią pożyczkę na wyposażenie mieszkania? Skonsolidowałeś swoje dotychczasowe zobowiązania i płacisz teraz tylko jedną niższą ratę? 

Czytaj więcej

 
Darmowe pożyczki – porównanie ofert zdjęcie

Darmowe pożyczki – porównanie ofert

Na polskim rynku istnieje obecnie bardzo wiele firm, które oferują pożyczki, a klientów starają się przyciągnąć nowymi promocjami i korzystnymi warunkami. 

Czytaj więcej

 
Spłacasz kredyt? Sprawdź, jak zabezpieczyć swoich bliskich! zdjęcie

Spłacasz kredyt? Sprawdź, jak zabezpieczyć swoich bliskich!

Spłacanie kredytu wiąże się z odpowiedzialnością i ryzykiem, że w razie nieszczęśliwego zdarzenia tym przykrym obowiązkiem obciążymy swoich bliskich. 

Czytaj więcej

 
Sposób na szybką gotówkę w 5min zdjęcie

Sposób na szybką gotówkę w 5min

Kiedy potrzebujesz pieniędzy, a chwilowo nie dysponujesz wolnymi środkami - myślisz o pożyczce. 

Czytaj więcej

 

Rentowność najmu: jak to policzyć i do czego warto używać

Czy najem jest dla właściciela opłacalny, jak policzyć rentowność dla mieszkań już w najmie lub opłacalność zakupu oferowanej nam nieruchomości? Do czego można takie parametry wykorzystywać i kiedy – z Tomaszem Kaplanem, liderem Oddziału Stowarzyszenia w Dublinie rozmawia Hanna Milewska-Wilk.

Czytaj więcej

 

Jak szybko i wygodnie doprowadzić biuro do porządku po generalnym remoncie?

Każde miejsce pracy – czy to nowoczesny biurowiec czy stary lokal użytkowy na obrzeżach miasta, wymaga co jakiś czas odświeżenia bądź generalnego remontu.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 31