Przez dwa dni Centrum Kongresowe Targów Kielce opanują fachowcy z branży rachunkowo-księgowej oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i oprogramowania wspierającego pracę księgowych. Nie zabraknie biznesowych rozmów, wymiany doświadczeń oraz interesujących warsztatów podejmujących różnorodną tematykę, w tym zmiany przepisów prawa finansowego i podatkowego, czy wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur.
19 stycznia 2022 roku odbył się 12. Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG, podczas którego eksperci omówili zagadnienia i trendy, które mają kluczowy wpływ na agendy zarządzających firmami w Polsce oraz osób odpowiedzialnych za funkcje finansowo-podatkowe. Kongres jest największym tego typu przedsięwzięciem na polskim rynku, organizowanym przez firmę audytorsko-doradczą KPMG od 2011 r. W tegorocznej edycji wydarzenia udział wzięło blisko 2 500 osób.
Współpraca międzynarodowa, obsługa zagranicznych klientów, zatrudnianie cudzoziemców, partnerstwo w biznesie oraz sprzedaż i marketing, digitalizacja, nowe technologie, archiwizacja dokumentów i bezpieczeństwo danych to tematy trzeciej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który odbędzie się już 26-27 października 2022 roku w Targach Kielce!
31 MARCA w formule ON-LINE odbędzie się Kongres Księgowość Przyszłości. To ogólnopolskie wydarzenie oferujące szeroko pojętą wiedzę oraz informacje ze świata finansów. Spotkanie będzie okazją do rozmów i wymiany doświadczeń na temat tego, w jakim kierunku zmierza branża usług księgowych.
Po raz kolejny w Kielcach spotkają się właściciele biur rachunkowych. Między 26 a 27 października w Targach Kielce trwać będzie II Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych. Wydarzenie będzie obfitowało w panele, wykłady i warsztaty wyboru.
Podczas Kongresu MKBR, który rozpocznie się już we wtorek 30 września b.r. uruchomiliśmy innowacyjne, całkowicie bezpłatne narzędzie dla uczestników – system oparty na AI, który umożliwia automatyczne wyszukiwanie twarzy i przesyłanie zdjęć uczestników z wydarzenia.
Spotkanie, to coś czego brakowało nam wszystkim w ostatnim czasie. A jeśli połączyć to z merytorycznymi wystąpieniami, warsztatami ze specjalistami, a także bankietem? To równanie oznacza tylko jedno – II Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych!
KPMG w Polsce zaprasza do udziału w 12. edycji Kongresu Podatków i Rachunkowości, który odbędzie się 19 stycznia 2022 roku.
Debata mediów podczas VI Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce stała się punktem odniesienia do szerszej refleksji nad rolą prasy branżowej w procesie stanowienia prawa. W czasach, gdy informacja rozprzestrzenia się błyskawicznie, a konkurencją dla gazet są TikTok czy Facebook, pytanie o to, czy media mają realny wpływ na legislację, nabiera szczególnego znaczenia.
4 lutego w formule ON-LINE odbędzie się Kongres Księgowość Przyszłości. To ogólnopolskie wydarzenie oferujące szeroko pojętą wiedzę oraz informacje ze świata finansów. Spotkanie będzie okazją do rozmów i wymiany doświadczeń na temat tego, w jakim kierunku zmierza branża usług księgowych.
Jedenasta edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG nie bez powodu odbędzie się pod hasłem „Business Reimagined”. Pandemia zmieniła nie tylko otoczenie biznesowe i wpłynęła na kwestie organizacyjno-strategiczne w wielu firmach, ale także wymusiła zmianę formy kontaktów i interakcji. Po raz pierwszy Kongres odbędzie się wyłącznie w formule online i potrwa dwa dni, podczas których 25 ekspertów KPMG wygłosi 13 prelekcji.
Zaplanowany na 27-28 października, II Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Centrum Kongresowym Targów Kielce odbędzie się w terminie 1-2 czerwca 2021 roku.
Współczesna księgowość to nie tylko słupki, faktury i żmudne wyliczenia na podstawie dokumentów dostarczanych przez klientów. Biura rachunkowe to nowoczesne przedsiębiorstwa szukające rozwiązań, które podwyższą jakość oferty, przyspieszą pracę, ale także sprawią, że usługi świadczone przez księgowe wkroczą na wyższy poziom.
Ponad 300 uczestników wzięło udział w II Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych, który trwał od 26 do 27 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Księgowi wysłuchali ponad 20 wykładów i wzięli udział w 10 różnych warsztatach. To jedyne wydarzenie w Polsce, które daje możliwość rozwoju biurom rachunkowym, a ich właścicielom poznanie narzędzi do wzmacniania biznesu.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, zarząd Targów Kielce podjął decyzję o zmianie terminu tegorocznego Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.