Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe

Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe

2022-06-07 - 2022-06-07 Warszawa konferencja

Organizator:
Comarch SA
Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków
małopolskie, Polska

Dane kontaktowe:


Adres:

Grzybowska 24 (Hotel Radisson Collection)
00-132 Warszawa
mazowieckie, PolskaPolski Ład, Krajowy System e-Faktur, nowe struktury JPK_VAT, rządowe tarcze antykryzysowe – to tylko niektóre wyzwania, z którymi muszą się zmierzyć biura podatkowe. Obok tego znajdują sprawy związane z budowaniem długofalowych relacji z klientami oraz bezpieczeństwem w środowisku cyfrowym. Odpowiedzią na wiele tych problemów jest nowa technologia. Jak to możliwe?

O tym będą opowiadać prelegenci podczas zbliżających się konferencji z cyklu „Jak prowadzić nowoczesne biuro rachunkowe”, której organizatorem jest firma Comarch, producent systemów informatycznych.

Bezpłatne konferencje odbędą się w dwóch miastach: Krakowie (7 czerwca) i Warszawie (10 czerwca). Aby wziąć w nich udział, należy zarejestrować się na stronie kongresu. Liczba miejsc ograniczona!

Udział w konferencji to okazja do spotkania i bezpośredniej wymiany wiedzy z ekspertami Comarch oraz przedstawicielami biur rachunkowych i doradcami podatkowymi. W agendzie spotkania znajdują się z prezentacje na temat zmian w przepisach podatkowych i Polskim Ładzie oraz uruchomieniu KSeF a także możliwości, jakie dają systemy informatyczne w prowadzeniu biura rachunkowego. Prelegenci zaprezentują m.in. narzędzia  do analiz i raportowania oraz zarządzania procesami kadrowymi. Przedstawią przykłady zastosowania robotyzacji i sztucznej inteligencji w codziennej pracy biura rachunkowego, a także podpowiedzą jak prowadzić skuteczną komunikację z klientem oraz jak chronić firmę przed atakami hakerskimi i bezpiecznie przechowywać dane w chmurze.

Konferencja dedykowana jest zarówno księgowym i kadrowym pracującym w firmach prywatnych czy biurach rachunkowych, jak i właścicielom małych oraz średnich przedsiębiorstw. Pełna agenda oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: https://events.comarch.com/erp/kongres-biur-rachunkowych-2022/.

Jak prowadzić nowoczesne biuro rachunkowe – bezpłatna konferencja Comarch - zdjęcie

Jak prowadzić nowoczesne biuro rachunkowe – bezpłatna konferencja Comarch

08-04-2022

Polski Ład, Krajowy System e-Faktur, nowe struktury JPK_VAT, rządowe tarcze antykryzysowe – to tylko niektóre wyzwania, z którymi muszą się zmierzyć biura podatkowe. Obok tego znajdują sprawy związane z budowaniem długofalowych relacji z klientami oraz bezpieczeństwem w środowisku cyfrowym. Odpowiedzią na wiele tych problemów jest nowa technologia. Jak to możliwe?

Czytaj więcej

 
Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe - zdjęcie

Jak prowadzić nowoczesne Biuro Rachunkowe

11-06-2021 - 11-06-2021 Warszawa

Polski Ład, Krajowy System e-Faktur, nowe struktury JPK_VAT, rządowe tarcze antykryzysowe – to tylko niektóre wyzwania, z którymi muszą się zmierzyć biura podatkowe. Obok tego znajdują sprawy związane z budowaniem długofalowych re...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę