Koszyk: BRAK

Wydarzenia i targi Dodaj wydarzenie

Księgowość Przyszłości

Księgowość Przyszłości

2020-01-30 - 2020-01-30 Warszawa targi

Organizator:
KPMG Sp. z o.o.
Inflancka 4A
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska

Dane kontaktowe:

Adres:

Al. Jerozolimskie 123A (Golden Floor Plaza)
00-001 Warszawa
mazowieckie, AfghanistanDane kontaktowe:

http://kongresksiegowych.pl/logo Księgowość Przyszłości

Księgowość Przyszłości to ogólnopolski kongres oferujący szeroko pojętą wiedzę oraz informacje ze świata finansów. Spotkanie będzie okazją do rozmów i wymiany doświadczeń na temat tego, w jakim kierunku zmierza branża usług księgowo – kadrowych.

W programie konferencji zaplanowano kilkanaście prelekcji obejmujących najbardziej aktualne zmiany z obszarów prawa, podatków, finansów i rachunkowości – istotne dla przedsiębiorców w 2019 roku.

Efektywnie funkcjonująca księgowość, to już nie tylko konsekwencja odpowiedniej wiedzy zespołu, ale również wyboru specjalistycznych rozwiązań oraz narzędzi IT. Zarządzanie dokumentacją księgową oraz procesami kadrowo – płacowymi, z pewnością można uprościć dzięki nowatorskim technologiom usprawniającym funkcjonowanie nowoczesnej organizacji.

Spojrzymy na pracę zespołu księgowego z różnych perspektyw. Pokażemy problemy i ich rozwiązania odnoszące się do wewnętrznej organizacji procesów.

Jeśli chcesz być świadkiem inspirujących wystąpień i nabyć rzetelną oraz kompetentną wiedzę od ekspertów i liderów branżowych, nie może Cię zabraknąć!


Do udziału zapraszamy:

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom i potrzebom reprezentantów firm zarządzających departamentami oraz zespołami księgowymi zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które ma na celu propagowanie najlepszych rozwiązań oraz praktyk zmierzających do optymalizacji procesów księgowych w organizacjach dążących do nowoczesności. Do udziału zapraszamy m.in.:

  • Dyrektorów Finansowych
  •  Głównych Księgowych
  •  Księgowych
  •  Finance Managerów
  •  Właścicieli biur rachunkowych
  •  Reprezentantów działów kadrowych
Księgowość Przyszłości - zdjęcie

Księgowość Przyszłości

28-02-2019 - 28-02-2019 Warszawa

Księgowość Przyszłości to ogólnopolski kongres oferujący szeroko pojętą wiedzę oraz informacje ze świata finansów. Spotkanie będzie okazją do rozmów i wymiany doświadczeń na temat tego, w jakim kierunku zmierza branża usług ksi...

Czytaj więcej

 
  • Wydrukuj stronę