Oferta pracy

Key Account Manager - affinity and travel

Warszawa, mazowieckie, Polska Dodano: 2021-05-06 | ID oferty: 788083

Key Account Manager - affinity and travel
Warszawa
NR REF.: 1141947

Dla naszego Klienta, jednego z liderów branży assistance, poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager – affinity and travel

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: pozyskiwanie do współpracy w modelu B2B2C partnerów biznesowych z branży affinity i travel oraz utrzymywanie relacji z takimi partnerami biznesowymi, kompleksową ich obsługę, szycie rozwiązań na miarę, opracowanie i wdrażanie strategii sprzedaży dla partnerów biznesowych, prowadzenie negocjacji, tworzenie produktów ubezpieczeniowych, aktywny udział w przetargach międzynarodowych, współpracę z centralą oraz filiami międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej.

Nasz Klient oczekuje: doświadczenia we współpracy z partnerami biznesowymi w modelu B2B2C oraz pozyskiwaniu takich partnerów biznesowych, zdobytego w branży ubezpieczeniowej, zaangażowania, profesjonalizmu, proaktywnego podejścia do biznesu, samodzielności, dynamizmu w działaniu, wychodzenia z inicjatywą, elastyczności, wysokich umiejętności interpersonalnych, a także bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom co najmniej B2).

Nasz klient oferuje: pracę w dynamicznym i rozwojowym środowisku, oferującym ciekawe i odpowiedzialne wyzwania zawodowe, umowę o pracę, atrakcyjny system premiowy, a także pakiet benefitów.
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Hays Accountancy Finance
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:

Hays Accountancy Finance

Warszawa mazowieckie

Dane kontaktowe: