Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji / Specjalista ds. Rekrutacji

Warszawa, mazowieckie, Polska Dodano: 2021-10-22 | ID oferty: 1067499

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji / Specjalista ds. Rekrutacji
Warszawa
NR REF.: 1147682

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, firmy z branży IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji / Specjalista ds. Rekrutacji

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesów rekrutacyjnych (w obszarze IT, customer service, administracja). Szczegółowe zadania będą obejmowały kontakt z managerami, publikację ogłoszeń, aktywne poszukiwanie kandydatów, prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, aż po składanie ofert kandydatom. Dodatkowo, osoba ta będzie miała okazję wspierać dział w innych zadaniach z miękkiego obszaru HR.

Poszukujemy osób z doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (mile widziane również osoby z agencji rekrutacyjnych) oraz bardzo dobrą znajomością języka angielskiego . Poszukujemy takich cech jak komunikatywność, otwartość oraz umiejętności organizacji pracy.

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, młodym zespole w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na globalnym rynku. Oferta dotyczy pracy na okres ok. 6-12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Lokalizacja: Centrum
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Hays Office
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą: