Artykuł Dodaj artykuł

eRewolucje Księgowe w Krakowie

Biura rachunkowe w Krakowie przechodzą eRewolucje Księgowe. Przedsiębiorcy zyskają dostęp do nowoczesnych rozwiązań księgowych, dzięki czemu oszczędzą na kosztach prowadzenia działalności gospodarczej. W czasach rosnącej inflacji i kryzysu może to pomóc w funkcjonowaniu niejednej firmy.

Biura rachunkowe w Krakowie przechodzą eRewolucje Księgowe. Przedsiębiorcy zyskają dostęp do nowoczesnych rozwiązań księgowych, dzięki czemu oszczędzą na kosztach prowadzenia działalności gospodarczej. W czasach rosnącej inflacji i kryzysu może to pomóc w funkcjonowaniu niejednej firmy.

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR) w wielu polskich miastach prowadzi program eRewolucji Księgowych. Zakłada on m.in. indywidualne szkolenia dla księgowych oraz wsparcie w przeniesieniu księgowości na wirtualny system. Celem akcji jest promocja i wsparcie krakowskich biur rachunkowych w przejściu przez cyfrową transformację.

Cyfrowa transformacja jest konieczna. To pewnego rodzaju odpowiedź na transformację tradycyjnej „papierowej” księgowości w zdalną obsługę klientów oraz zmiany w polskim prawie, które mają istotny wpływ na całą branżę. Celem naszych eRewolucji jest wsparcie lokalnych biur rachunkowych oraz pokazanie im możliwości i korzyści, jakie niesie certyfikacja. Dzięki rozwojowi staną się one nowocześniejsze i podążą za trendami. Udostępniamy bezpłatny system do księgowości oraz wdrożenie do cyfrowej obsługi księgowej klientów. Chcemy pomagać podnosić jakość usług biur rachunkowych i pokazać im jak usprawniać biznes – mówi Anita Gołębiewska, Dyrektor Zarządzający Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR).

Nowoczesnym narzędziem używanym w eRewolucjach Księgowych, którego celem jest wspieranie przedsiębiorców, jest mOrganizer Finansów. Dzięki niemu księgowość przenoszona jest na profesjonalny poziom, który zapewnia oczekiwana technologia wspierająca biura rachunkowe w podążaniu za aktualnymi potrzebami klientów oczekujących narzędzi na bieżąco dostarczających danych dotyczących ich biznesu. Stały dostęp pozwala szybko reagować na zmieniające się otoczenie gospodarcze. Przedsiębiorcy posiadający wiedzę mogą podejmować lepsze decyzje i być bardziej konkurencyjni. Co ważne, system jest połączony z KSeF (Krajowy System e-Faktur), co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze nie tylko biur rachunkowych, ale również ich klientów. To realne wsparcie w nadchodzącym trendzie nowego modelu obsługi księgowej i tym samym nastawienie na realizację analizy biznesowej, a nie tylko liczenia podatków.

W programie szczególnie cenię możliwość pracy zdalnej. Klienci, którzy wystawiają faktury przez mOrganizer Finansów i skanują swoje dokumenty, umożliwiają nam pracę w dowolnym miejscu. Rozszerza się też rynek moich Klientów. Prowadząc biuro w Krakowie mogę mieć Klientów z Rzeszowa czy Wrocławia. Mogłem też sprawnie włączyć dwie kolejne osoby do pracy w swoim biurze. Podoba mi się pełna automatyzacja, np. automatyczne naliczanie amortyzacji, bardzo przydatna jest też automatyzacja pilnująca kosztów w przypadku samochodów osobowych. Takie funkcje skracają czas pracy i pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Sam system ciągle się rozwija, . W wszystkie wprowadzane zmiany są dostosowane do wymogów prawnych oraz potrzeb księgowych – ocenia Adam Motyl, właściciel Biura Rachunkowego AVAL w Krakowie.

Program jest kontynuacją inicjatywy, która objęła kilka dużych miast, m.in. Katowice, Rzeszów, Opole i Sieradz.

eRewolucjom Księgowym towarzyszy akcja charytatywna, której kolejnym beneficjentem zostało w lipcu Puławskie Hospicjum. Przedstawiciele jednego z oddziałów sieci, dzięki przejściu przez program, podjęli decyzję o przekazaniu segregatorów używanych dotychczas do przechowywania tradycyjnej drukowanej dokumentacji.

Artykuł reklamowy