Artykuł Dodaj artykuł

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych już 26-27 listopada 2019 r. w Targach Kielce

Wydarzenie adresowane jest do właścicieli biur rachunkowych, księgowych i dostawców usług finansowych. MKBR to spotkanie służące wymianie doświadczeń i usług, na którym obecni będą wszyscy liczący się gracze branży finansowej oraz rachunkowej.

MKBR Targi Kielce

Wydarzenie adresowane jest do właścicieli biur rachunkowych, księgowych i dostawców usług finansowych. MKBR to spotkanie służące wymianie doświadczeń i usług, na którym obecni będą wszyscy liczący się gracze branży finansowej oraz rachunkowej. 

Program wydarzenia obejmuje kilkadziesiąt prelekcji, warsztatów i debat  podczas których 25 wybitnych prelegentów podejmie zagadnienia dotyczące m.in.  przyszłości biur rachunkowych, elektronizacji i robotyzacji pracy oraz sposobów na zwiększenie przychodów.

MKBR to szansa, aby pogłębić relacje i wspólnie debatować nad przyszłością sektora małych i średnich firm. Profesjonalna obsługa przedsiębiorstw w zakresie księgowości to odpowiedzialna i pełna wyzwań praca, która wymaga nieustannej aktualizacji wiedzy 

i poszerzania kompetencji. Uczestnicy Kongresu wezmą udział w warsztatach oraz panelach dyskusyjnych. 

Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in.:

  • Elektronizacja procesów dokumentacyjnych - konieczność czy przyjemność? 
  • Aplikacje wspomagające codzienną pracę biura rachunkowego
  • Faktury i Biała Księga VAT - jak robot może połączyć różne aplikacje?
  • Bezpieczeństwo danych - jak chronić zasoby klientów i swoje?
  • Plaga hakerska - sposoby zapobiegania i radzenia sobie z problemem.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło m.in. Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Patronat merytoryczny sprawuje Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach oraz Pro Progressio. 

Wydarzenie wspierane jest przez liczne firmy z branży, wśród których znaleźli się między innymi,  jako Sponsor złoty: Comarch, enova365, Netia i PLUS. Tytuł sponsora srebrnego otrzymały firmy: Wizlink, Sage, Payhelp, OSCBR i Edenred .

To jedyne takie wydarzenie w Polsce! 

Rejestracja i szczegółowy program wydarzenia na stronie www.mkbr.targikielce.pl

 

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Kielce S.A.

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, do którego należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.