Artykuł Dodaj artykuł

Przyszłość biur rachunkowych jest w Twoim komputerze

Jaka jest przyszłość biur rachunkowych? Z pewnością specjaliści z tej branży będą musieli podążać za najnowszymi trendami nierozłącznie związanymi z internetem. Zyskać mogą na tym również właściciele małych firm, którzy korzystają z usług biur rachunkowych.

Przyszłość biur rachunkowych jest w Twoim komputerzeJaka jest przyszłość biur rachunkowych? Z pewnością specjaliści z tej branży będą musieli podążać za najnowszymi trendami nierozłącznie związanymi z internetem. Zyskać mogą na tym również właściciele małych firm, którzy korzystają z usług biur rachunkowych.

Żaden biznes nie znosi zastoju. Ciągle szukamy optymalnych rozwiązań, aby na rynku być jeszcze bardziej konkurencyjnym. Co rusz się doszkalamy, wybieramy najefektywniejsze narzędzia, tylko po to aby być atrakcyjnym dla potencjalnych klientów. Wielu przedsiębiorców coraz częściej przekonuje się do prowadzenia swojego biznesu online. To nic zaskakującego w obecnej dobie internetu i szybkiej konsumpcji. Prowadzenie swojej działalności online jest po prostu wygodniejsze, coraz bardziej bezpieczne i przede wszystkim mniej czasochłonne.

Tym kierunkiem próbują coraz śmielej podążać również biura rachunkowe. Przy wsparciu odpowiedniego, dedykowanego oprogramowania dla biur rachunkowych jest to łatwiejsze, a na efekty zadowolonych klientów z pewnością długo nie trzeba będzie czekać.

Korzystanie z usług biur rachunkowych online to obecnie nie nowość a już powszechnie przyjęty standard. Dzięki coraz popularniejszym programom do prowadzenia firmy opartym o model SaaS, jesteś w stanie na bieżąco kontrolować swoje wydatki przy współpracy specjalistów z biur rachunkowych. Taki model współpracy jest bardzo atrakcyjny nie tylko dla osób prowadzących działalność gospodarczą, ale również dla biur rachunkowych, którzy prowadzą finanse swoich klientów.

Takim programem, który działa w oparciu o model SaaS jest program do faktur online – Firmino.pl, który może być zintegrowany ze specjalnym programem kadrowo-płacowym lub programem do księgowości. Na czym polega model SaaS? To nic innego jak korzystanie z produktu informatycznego dostępnego w chmurze (cloud computing) w ramach konkretnego pakietu funkcjonalności. Dzięki takiemu narzędziu każdy jest w stanie kontrolować swoje wydatki i faktury z poziomu przeglądarki, 24 godziny na dobę, z każdego zakątka świata.

Firma Streamsoft, która jest producentem programu do fakturowania online Firmino.pl proponuje również biurom rachunkowym specjalny program partnerski, który pomoże im dostarczać nowoczesne i wygodne rozwiązania dla swoich klientów. Streamsoft w swoim portfolio posiada programy specjalnie dobrane do działalności biur rachunkowych z serii PCBiznes, które wspierają ich działania. Dowiedz się więcej o produktach przeznaczonych dla biur rachunkowych i skorzystaj z 60 dniowej bezpłatnej wersji testowej.


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.