Artykuł Dodaj artykuł

EUROCON Forum Fleet managerów

EUROCON zaprasza na wyjątkowe spotkanie: FORUM FLEET MANAGERÓW Samochód w firmie 2015, które odbędzie się 31 marca 2015 w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie!  

FORUM FLEET MANAGERÓW  Samochód w firmie 2015 EUROCON

EUROCON zaprasza na wyjątkowe spotkanie: FORUM FLEET MANAGERÓW Samochód w firmie 2015, które odbędzie się 31 marca 2015 w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie!

Będziemy gościć wszystkie zainteresowane osoby z całego kraju, które odpowiedzialne są za zarządzanie flotą, finansowanie, księgowość i administrację w firmach.

Podczas tego wydarzenia nasi prowadzący przekażą kompleksową wiedzę dotyczącą  wszystkiego, co wiąże się z polityką samochodową uwarunkowaną ostatnimi zmianami w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych. Prelegenci z Kancelarii Ożóg Tomczykowski szczegółowo omówią to zagadnienie zwracając szczególną uwagę na nowe regulacje, pojęcie jazd prywatnych w kontekście ostatnich interpretacji prawa podatkowego, zasady rozliczania świadczeń dodatkowych oraz zasady ustalania podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne.

Uczestnicy dowiedzą się również, jak pozyskiwać flotę samochodową - zakup własny czy wynajem. Jakie są korzyści i wady z uwzględnieniem analizy TCO opowie pan Andrzej Zawistowski, PSML.

Przedstawiciele VOTUM SA opowiedzą, w jaki sposób można uzyskać aż 4 miliony złotych za szkodę w pojeździe. Szczegółowo omówią zwroty kosztów w przypadku szkody.

O tym, jakie są źródła pozyskania samochodów i czym się różnią od leasingu, jakie są zalety leasingu, jak porównywać oferty leasingowe, czym się kierować wybierając firmę leasingową i na czym się skupić czytając umowę leasingową opowie Aleksandra Chrzanowska z Locandis, która posiada ponad 20-letnie doświadczenie związane z branżą. Dyrektor Generalny Związku Polskiego Leasingu przedstawi najkorzystniejsze możliwości leasingowe.

Czy współpraca z konkurencją może przynieść zyski? Analizę korzystnych działań w grupie i dla grupy przeprowadzi Krzysztof Kuberski z Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych.

FORUM FLEET MANAGERÓW to także doskonała okazja do nawiązania ciekawych relacji biznesowych, w czym pomoże wykład połączony z sesją networkingową poprowadzony przez Rzecznika Prasowego International Coach Federation Poland - pana Artura Negri.
Podczas wieczornego koktajlu wieńczącego FORUM uczestnicy będą mieli okazję do wymiany swoich opinii z prelegentami oraz dyskusję z pozostałymi gośćmi imprezy.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się na stronie internetowej organizatora

FORUM FLEET MANAGERÓW  Samochód w firmie 2015 EUROCON

1 kwietnia również w Warszawie doradca podatkowy z Kancelarii Goldenstein, trener biznesu, pan Mariusz Nowak, poprowadzi szkolenie dla pracowników działów finansowych, księgowych, pracowników działów HR odpowiedzialnych za rozliczanie podróży służbowych oraz pracowników wyższych struktur firmowych  zatytułowane SAMOCHÓD W FIRMIE 2015 - zmiany w podatkach, podróże firmowe, leasing.

Podczas całodniowego wydarzenia prelegent szczegółowo omówi następujące zagadnienia:

  • Pojazd służbowy do celów prywatnych
  • Pojazd firmowy w wyjazdach służbowych
  • Pojazd prywatny w działalności gospodarczej
  • Podatek VAT przy nabyciu samochodu i wydatkach związanych z jego eksploatacją od 1.04.2014 roku
  • Zbycie pojazdów
  • Optymalizacja, czyli samochód w leasingu
  • Samochody i ich eksploatacja w 2014 roku a zmiany w 2015 roku

UWAGA!

Każdy uczestnik FORUM FLEET MANAGERÓW otrzyma specjalną zniżkę -50% dla siebie lub innego reprezentanta danej firmy na szkolenie SAMOCHÓD W FIRMIE 2015

Szczegółowych informacji na temat wydarzeń udzielają organizatorzy:

Ewelina Walczuk
ewelina.walczuk@euro-con.pl
tel. 503 123 570

Barbara Działak
barbara.dzialak@euro-con.pl
tel. 519 152 413
www.euro-con.pl

Artykuł sponsorowany

Podobne artykuły