Artykuł Dodaj artykuł

V Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Kongres Podatków i Rachunkowości to coroczne wydarzenie, którego pomysłodawcą i organizatorem od 2011 roku jest firma audytorsko-doradcza KPMG.

 
Logo KPMG
 

Kongres Podatków i Rachunkowości to coroczne wydarzenie, którego pomysłodawcą i organizatorem od 2011 roku jest firma audytorsko-doradcza KPMG. Jest to największe przedsięwzięcie tego typu w Polsce. Najbliższa, piąta edycja odbędzie się 15 stycznia 2015 r. w Warszawie.

Podczas sesji podatkowej i rachunkowej, prelekcje wygłoszą partnerzy i dyrektorzy KPMG w Polsce z wieloletnią praktyką zawodową, którzy posiadają uprawnienia doradców podatkowych, radców prawnych i biegłych rewidentów. Omówią oni następujące tematy:
Nowości w VAT w 2015 r.

Najważniejsze zmiany w zakresie CIT w 2015 r.

  • PIT – nowa filozofia na nowe czasy
  • Ceny transferowe 2015: Pro publico bono czy pro fisco?
  • Przychody – nadchodzące zmiany
  • Sprawozdanie finansowe w niepewnych czasach – wartość użytkowa i wartość godziwa aktywów
  • MSSF 9 – rewolucja w rachunkowości instrumentów finansowych

Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG skierowany jest do przedstawicieli kadry zarządzającej, w tym przede wszystkim dyrektorów finansowych, głównych księgowych, szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu z przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów gospodarki.

W wydarzeniu można uczestniczyć bezpośrednio lub poprzez transmisję online. Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej kpmg.com/pl/kongresKPMG.

Kongres odbędzie się w języku polskim, a udział w nim jest bezpłatny.

V Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG
15 stycznia 2015 r.
Godz. 9:00 – 15:20
Hotel Hilton, ul. Grzybowska 63, Warszawa

Podobne artykuły