Artykuł Dodaj artykuł

BERNDSON pierwszym zdobywcą Złotego Lauru Klienta 2008 w kategorii Szkolenia Biznesowe

Firma szkoleniowa BERNDSON została uhonorowana Złotym Laurem Klienta 2008. Nagrodę przyznają sami Klienci, którzy sprawdzili markę BERNDSON, korzystając z jej oferty szkoleniowej.

 

berndson.logo.ksiegowosc1.241108.webp

Firma szkoleniowa BERNDSON została uhonorowana Złotym Laurem Klienta 2008. Nagrodę przyznają sami Klienci, którzy sprawdzili markę BERNDSON, korzystając z jej oferty szkoleniowej.

Laur Klienta uznawany jest za jedno z najbardziej obiektywnych i niezależnych wyróżnień, świadczących o wartości i jakości usług i produktów. Złoty Laur Klienta w kategorii Szkolenia Biznesowe został przyznany po raz pierwszy.

W swojej filozofii BERNDSON odchodzi od przyjętego na rynku schematu. Szkolenia nie mają stanowić rewolucji. Praca z Klientem to dla Eksperta BERNDSON ewolucja. W procesie szkolenia, Ekspert jest nauczycielem. Wskazuje drogę. Nie chce być intruzem wywracającym dotychczasowy porządek. Inspiruje zespół podkreślając dotychczasowe osiągnięcia. Program szkoleń dostosowany jest do indywidualnych potrzeb każdego z Klientów – ich doświadczenia, stanu wiedzy oraz profilu stanowisko, na którym pracuje.

„Laur to dla nas niezwykle cenna nagroda, ponieważ przyznają ją sami Klienci, czyli Ci, do których nasze szkolenia były adresowane. To wyróżnienie jest gwarancją tego, że współpraca z nami sprawia, że nasi Klienci każdego dnia osiągają więcej, budują lepszą przyszłość i realizują swoje marzenia. Złoty Laur to również najlepsza motywacja do dalszej, jeszcze bardziej wytężonej pracy. Wspólnie z naszymi Ekspertami i Trenerami udoskonalamy nasze propozycje, aby dostarczyć rozwiązań, które w jeszcze większym stopniu będą pomagały naszym Klientom, szczególnie w trudnych chwilach, jak chociażby obecny kryzys finansowy” – mówi Bartosz Soczówka, Dyrektor Merytoryczny BERNDSON szkolenia.

W ostatnich miesiącach BERNDSON obserwuje coraz większe zainteresowanie szkoleniami. Doszkalanie w czasach kryzysu pomaga w renegocjacji umów, zarządzaniu kryzysem, a umiejętność relacji z coraz bardziej nieufnym i nabierającym dystansu Klientem, to szansa by nie wypaść z rynku.

Czas recesji jest okazją do oceny dotychczasowych umiejętności, osiągnięć. Szkolenia pomagają weryfikować dotychczasowe praktyki, które przestają być skuteczne. W czasach recesji pomagają uwiarygodniać i budować na nowo relacje. Klienci rozumieją, że systematycznie należy wzmacniać kompetencje w zakresie relacji z partnerem biznesowym, budowy efektywnych planów sprzedaży, czy skutecznych negocjacji.

Podobne artykuły