Artykuł Dodaj artykuł

Ruszyła Liga Dystrybutorów SKARBIEC TFI

SKARBIEC TFI uruchomił unikalny program edukacyjny dla dystrybutorów funduszy inwestycyjnych – Ligę Dystrybutorów.

SKARBIEC TFI uruchomił unikalny program edukacyjny dla dystrybutorów funduszy inwestycyjnych – Ligę Dystrybutorów.

Liga Dystrybutorów jest nowatorskim w skali rynku projektem szkoleniowym skierowanym do osób zajmujących się dystrybucją funduszy inwestycyjnych. Przedsięwzięcie zakłada równoległe prowadzenie dwóch konkursów: Konkursu Inwestycyjnego i Konkursu Edukacyjnego.

W ramach Konkursu Inwestycyjnego, każdy z Uczestników otrzymał „wirtualne” 100.000 zł, które w okresie trwania Konkursu inwestuje w fundusze Skarbiec TFI, wygrywa Uczestnik, który osiągnie najwyższą stopę zwrotu w czasie trwania Konkursu.
Konkurs Edukacyjny polega na sprawdzaniu wiedzy Uczestników z zakresu zasad funkcjonowania rynków finansowych, teorii inwestowania oraz znajomości funduszy SKARBIEC TFI.

Na Uczestników czeka pula 176 nagród, w tym FIAT 500 jako nagroda główna w Konkursie inwestycyjnym, laptopy i prenumeraty miesięcznika FORBES. 

 Uczestnicy konkursów organizowanych w ramach Ligi Dystrybutorów mają szanse nie tylko na pogłębienie swojej wiedzy teoretycznej, ale również mogą, na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej www.skarbiec-konkurs.pl, śledzić na bieżąco wydarzenia z rynków finansowych opatrzone komentarzami analityków SKARBIEC TFI.

„Jestem przekonany, że nowoczesna formuła Ligi Dystrybutorów, łącząca elementy rozrywki, współzawodnictwa oraz atrakcyjne nagrody, zwiększą zarówno poziom wiedzy o funduszach Skarbiec jak i zasad funkcjonowania rynków finansowych” – powiedział Piotr Bieńkuński, członek zarządu SKARBIEC TFI.

Konkursy potrwają do 28 listopada 2008 r. Regulamin konkursów dostępny jest na stronie www.skarbiec-konkurs.pl.

Podobne artykuły