Artykuły - Wiadomości


 
Od czego zacząć by efektywnie zarządzać majątkiem organizacji? - zdjęcie

Od czego zacząć by efektywnie zarządzać majątkiem organizacji?

06-04-2020

W jaki sposób zwiększyć efektywność aktywów pracujących na zysk organizacji? Od czego zacząć by wynik naszych działań był rzeczywiście wyjątkowy? Artykuł odpowiada na te pytania.

Czytaj więcej

 

Licytacja komornicza – co warto o niej wiedzieć?

06-04-2020

Publiczna sprzedaż majątku należy do zadań komornika. Pod młotek mogą trafić nieruchomości lub inne przedmioty należące do dłużnika.

Czytaj więcej

 
Jak stworzyć efektywne biuro księgowe pracując w domu? - zdjęcie

Jak stworzyć efektywne biuro księgowe pracując w domu?

01-04-2020

Epidemia koronawirusa sprawiła, że codzienne działania wielu firm musiały przybrać nieco inną formę. Przedsiębiorstwa, które miały taką możliwość, postawiły na tzw. home office. Jak jednak zorganizować pracę domowego biura księgowego?

Czytaj więcej

 

Apel Rady Przedsiębiorczości do Marszałka Sejmu RP, Pani Elżbiety Witek Marszałka Senatu RP, Pana Tomasza Grodzkiego Premiera RP, Pana Mateusza Morawieckiego

31-03-2020

W uchwalonej w sobotę rano przez Sejm RP tzw. Tarczy Antykryzysowej nie uwzględniono zasadniczych postulatów polskich przedsiębiorców, reprezentowanych w Radzie Przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

 
#RATUJBIZNES – Startuje Akcja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców na rzecz Wsparcia Przedsiębiorców w Czasach Epidemii - zdjęcie

#RATUJBIZNES – Startuje Akcja Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców na rzecz Wsparcia Przedsiębiorców w Czasach Epidemii

30-03-2020

Aby pomóc przedsiębiorcom w tym ciężkim okresie potrzebne są szybkie i realne działania. Z tego względu Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców rozpoczyna akcję #RatujBiznes.

Czytaj więcej

 
Polscy rodzice obawiają się o przyszłość finansową swoich dzieci. Czy słusznie? - zdjęcie

Polscy rodzice obawiają się o przyszłość finansową swoich dzieci. Czy słusznie?

29-03-2020

Jak wynika z raportu Intrum „European Consumer Payment Report 2019”, priorytetem dla polskich konsumentów jest zapewnienie własnym dzieciom wygodnego i dostatniego życia.

Czytaj więcej

 
Eksperyment w polskich firmach - praca zdalna na niespotykaną skalę - zdjęcie

Eksperyment w polskich firmach - praca zdalna na niespotykaną skalę

29-03-2020

Czy polskie firmy poradziły sobie z nagłym przejściem na home office? Kto na tym ucierpi, a kto wyjdzie bez szwanku?

Czytaj więcej

 

Wakacje kredytowe, czyli rozwiązanie na ciężkie czasy

27-03-2020

Zawieszenie płatności rat kredytu, czyli tzw. „wakacje kredytowe”, dla wielu gospodarstw domowych i przedsiębiorców w obecnej sytuacji pandemii koronawirusa może być szansą na przetrwanie w dobrej kondycji finansowej. Co należy wiedzieć o wakacjach kredytowych i jak z głową rozmawiać z bankiem czy instytucją finansową o odroczeniu spłaty rat?

Czytaj więcej

 
6 zasad bezpiecznej pracy zdalnej - zdjęcie

6 zasad bezpiecznej pracy zdalnej

26-03-2020

Sytuacja związana ze stanem zagrożenia epidemiologicznego wymusiła na znakomitej większości firm wejście w zupełnie nowy model pracy, czyli tzw. „home-office”. Wiele firm nie było i nadal nie jest do tego przygotowanych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 2106

Najpopularniejsze tagi