google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  1
  Odczytywanie Dokumentów
  Pakiet Odczytywanie Dokumentów to program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów (faktury, wyciągi bankowe) z importem danych do programu księgowego lub systemu ERP.
  Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim oraz koreańskim.
  Jak wygląda praca z SaldeoSMART?
  Zeskanuj papierowe dokumenty lub dodaj do programu fakturę w PDF otrzymaną drogą elektroniczną. Aby zachować komfort pracy, Użytkownicy mają do wyboru 3 sposoby dodawania dokumentów do SaldeoSMART.
  Zweryfikuj odczytane dane i przypisz do dokumentów odpowiednie kategorie (czyli schematy księgowe, schematy dekretacji) oraz wymiary (dodatkowe parametry opisujące dokument). W ten sposób informacje o dekretacji dokumentu znajdą się w pliku wyeksportowanym z SaldeoSMART i zostaną przeniesione do programu księgowego.
  A na koniec zaimportuj plik z SaldeoSMART do swojego programu księgowego lub systemu ERP. SaldeoSMART posiada ponad 30 integracji, m.in. z Comarch ERP Optima, ERP XL, Sage Symfonia FiK, Mała Księgowość, R2Księga, Insert, enova, TaxPro, Buchalter, Wapro i inne.
  Pełna lista integracji znajduje się stronie producenta programu: www.saldeosmart.pl/biuro/integracje. W ten sposób użytkownicy mają możliwość eksportu dokładnie opisanych dokumentów do swojego programu księgowego.
  Korzyści z wdrożenia Odczytywania Dokumentów SaldeoSMART:
  Przyspieszenie wprowadzania dokumentów księgowych do programu księgowego
  Wzrost wydajności pracowników, dzięki zrównolegleniu pracy
  Oszczędność czasu dzięki pracy z dokumentami elektronicznymi
  Zmniejszenie kosztów obsługi dokumentów nawet o 50%
  W ramach programu SaldeoSMART Użytkownicy zyskują dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów 24h/dobę, z każdego miejsca na świecie. Raz dodany dokument jest tak zawsze dostępny dla księgowego, pracowników biura rachunkowego i ich Klientów. Co więcej, system automatycznego odczytywania faktur sprawia, że dokumenty są dokładnie opisane a ich późniejsze wyszukiwanie jest szybkie, proste i wygodne.
  Dodatkowe funkcje w programie SaldeoSMART, które wpierają prowadzenie działalności:
  Generowanie elektronicznych przelewów na podstawie danych odczytanych z dokumentów – wygodne i szybkie płatności za dokumenty.
  Odczytywanie wyciągów bankowych – nie trzeba ręcznie wprowadzać wielu transakcji od różnych kontrahentów, nawet jeśli firma nie posiada importu transakcji w banku do programu księgowego.
  Raporty analityczne, które prezentują zbiorczo najważniejsze informacje na temat faktur – np. od jakiego kontrahentem jest najwięcej faktur czy na jakie zakupy są najwyższe wydatki.
  Pobieranie dokumentów z listy do różnego formatu plików, w tym pliku JPK_VAT.
  Opcjonalnie dostępna funkcja odczytywania pozycji towarowych z faktur.
  Producentem SaldeoSMART jest firma BrainSHARE IT Sp. z o.o. 
  ...
  Karta produktu »
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o. ul. Conrada51, 31-357 woj. małopolskie

  Odczytywanie Dokumentów

  Pakiet Odczytywanie Dokumentów to program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów (faktury, wyciągi bankowe) z importem danych do programu księgowego lub systemu ERP. Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim, angielskim, ni...
  Obieg Dokumentów dla firm
  Pakiet Obieg Dokumentów dla firm to program do tworzenia indywidualnych obiegów dokumentów (faktury, pisma, umowy) wyposażony w odczytywanie danych z papierowych i elektronicznych faktur oraz opcję importu do programu księgowego.
  Obieg Dokumentów jest konfigurowany dla Firmy indywidualnie i dopasowany do jej potrzeb, dlatego w szczególny sposób uwzględnia jej specyfikę.
  Funkcje Obiegu Dokumentów:
  Rozbudowane prawa dostępu do dokumentów przez określone osoby
  Różne typy dokumentów i możliwość tworzenia własnych
  Logowanie zmian dla dokumentów i generowanie metryczki dokumentu
  Poziomy akceptacji dokumentów, które odzwierciedlają wymogi formalne w firmie
  Dodawanie załączników i wiązanie między sobą różnych dokumentów
  Eksport dokumentów księgowych do ponad 30 programów księgowych i systemów ERP oraz przy pomocy API do dedykowanych programów wykorzystywanych w firmach.
  Obieg Dokumentów SaldeoSMART jest przemślany w taki sposób, aby intuicyjnie wpisywał się w potrzeby firmy i jej pracowników. Ważnym aspektem są ułatwienia, dzięki którym praca z programem jest prosta i wygodna. Aplikacja ma wbudowane mechanizmy samouczenia się, czyli uczy się nadawanych przez Użytkowników parametrów, tak aby później podpowiadać je w trakcie pracy z dokumentami.
  Korzyści z wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów SaldeoSMART:
  Uporządkowanie przepływu dokumentów między kolejnymi akceptantami,
  Koniec z gubieniem się dokumentów w trakcie papierowego przepływu,
  Dostarczanie dokumentów na czas do księgowości,
  Stały dostęp do dokumentów dla wszystkich uprawionych osób,
  Szybsza praca z dokumentami elektronicznymi zamiast papierowymi,
  Usprawnienie procesów biznesowych,
  Optymalizacja kosztów działania dzięki mniejszemu zużyciu papieru (jeden dokument elektroniczny dostępny dla wielu osób),
  Kontrola kosztów dzięki elektronicznym raportom.
  Obieg Dokumentów SaldeoSMART jest wyposażony w odczytywanie danych z dokumentów księgowych za pomocą technologii OCR (Optical character recognition) z ponad 95% skutecznością. Dzięki temu dokumenty wprowadzane są do obiegu automatycznie i są dokładnie opisane, co ułatwia i przyspiesza ich późniejsze wyszukiwanie.
  Stawiamy na elastyczność oraz efektywność, dlatego maksymalnie skracamy czas wdrożenia. Pozwala to w praktyce zweryfikować ustawienia oraz modyfikować je zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami firmy.
  Nadaj właściwy kierunek swoim dokumentom z SaldeoSMART!
  Producentem SaldeoSMART jest firma BrainSHARE IT Sp. z o.o.
  ...
  Karta produktu »
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o. ul. Conrada51, 31-357 woj. małopolskie

  Obieg Dokumentów dla firm

  Pakiet Obieg Dokumentów dla firm to program do tworzenia indywidualnych obiegów dokumentów (faktury, pisma, umowy) wyposażony w odczytywanie danych z papierowych i elektronicznych faktur oraz opcję importu do programu księgowego. Obieg Dokumentó...
  Obieg Dokumentów dla biura rachunkowego
  Pakiet Obieg Dokumentów dla biura rachunkowego umożliwia tworzenie indywidualnego obiegu dokumentów księgowych między księgowym a pracownikami firmy. Wprowadzanie dokumentów do obiegu odbywa się w wykorzystaniem technologii OCR, która odczytuje dane z faktur i eliminuje konieczność ręcznego wprowadzanie danych.
  Czy firma, którą obsługuje Twoje biuro potrzebuje stałego dostępu do dokumentów?
  Czy firma, z którą współpracujesz wymaga udziału na etapie opisywania dokumentów księgowych?
  Czy księgowi potrzebują szczegółowych informacji od pracowników firmy na temat dokumentów księgowych na etapie ich dekretacji i opisu?
  Jeśli odpowiadasz 3x TAK to Obieg Dokumentów SaldeoSMART przeznaczony dla biur rachunkowych jest odpowiedzią na potrzeby Twoje i klienta Twojego biura. Jego założeniem jest wyznaczenie takiej ścieżki akceptacji, która uwzględnia obowiązki księgowych oraz potrzeby akceptacji (np. kosztów) po stronie firmy.
  Kiedy Obieg Dokumentów jest istotny w biurze rachunkowym?
  Gdy praca księgowego z dokumentami wymaga informacji od klienta na etapie dekretacji lub opisu dokumentów.
  Gdy klient chce aktywnie uczestniczyć w procesie księgowania dokumentów lub gdy potrzebuje stałego wglądu w dokumentu księgowe z opisem.
  Gdy za opis dokumentu i dekretację odpowiada kilka osób w biurze rachunkowym i elektroniczne ścieżki akceptacji porządkują jego obieg.
  Obieg Dokumentów dla biur rachunkowych pozwala na:
  Dotarcie do klientów z dużymi wymaganiami w zakresie wiedzy na temat dokumentów
  Efektywną obsługę średnich i dużych firm z hierarchią pracowników oraz rozbudowanymi uprawnieniami
  Zindywidualizowane elektroniczne archiwum dokumentów dostępne zarówno dla księgowych, jak i uprawnionych pracowników po stronie firmy
  Uporządkowanie pracy na linii księgowi w biurze – pracownicy firmy
  Obieg Dokumentów SaldeoSMART opiera się na automatycznym wprowadzaniu dokumentów w obieg dzięki technologii OCR (Optical character recognition), która umożliwia odczytywanie danych z zeskanowanych dokumentów księgowych. Autorskie algorytmy mają ponad 95% skuteczność a program jest dodatkowo rozbudowany o mechanizmy samouczenia się, dzięki którym kategoryzacja i wymiarowanie dokumentów jest znacznie szybsze.
  SaldeoSMART integruje się z ponad 30-stoma programami księgowymi, m.in. z Comarch ERP Optima, ERP XL, Sage Symfonia FiK, Mała Księgowość, R2Księga, Insert, enova, TaxPro, Buchalter, Wapro i inne. Pełna lista integracji znajduje się stronie producenta programu: www.saldeosmart.pl/biuro/integracje. W ten sposób użytkownicy mają możliwość eksportu dokładnie opisanych dokumentów do swojego programu księgowego.
  Nadaj właściwy kierunek swoim dokumentom z SaldeoSMART!
  Producentem SaldeoSMART jest firma BrainSHARE IT Sp. z o.o. 
  ...
  Karta produktu »
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o. ul. Conrada51, 31-357 woj. małopolskie

  Obieg Dokumentów dla biura rachunkowego

  Pakiet Obieg Dokumentów dla biura rachunkowego umożliwia tworzenie indywidualnego obiegu dokumentów księgowych między księgowym a pracownikami firmy. Wprowadzanie dokumentów do obiegu odbywa się w wykorzystaniem technologii OCR, która odczytuje dane...
  1
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.