google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 19.07.2019
  1 USD
  3.7855
  -0.0078
  1 EUR
  4.2592
  -0.0043
  1 CHF
  3.8480
  -0.0025
  1 GBP
  4.7372
  0.0031
  1 RUB
  0.0601
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  1
  Komunikacja z Klientem
  Pakiet Komunikacja z Klientem to platforma do komunikacji między księgowymi w biurze rachunkowym i klientami biura. Program jest przeznaczony dla biur rachunkowych i kancelarii doradztwa podatkowego.
  Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim oraz koreańskim.
  Komunikacja z Klientem SaldeoSMART nie wymaga zmiany programu księgowego, na którym pracuje Biuro. Jest uzupełnieniem istniejących programów księgowych. Obecnie SaldeoSMART integruje się z ponad 30-stoma programami księgowymi, m.in. z Comarch ERP Optima, ERP XL, Sage Symfonia FiK, Mała Księgowość, R2Księga, Insert, enova, TaxPro, Buchalter, Wapro i inne. Pełna lista integracji znajduje się stronie producenta programu: www.saldeosmart.pl/biuro/integracje.
  Komunikacja z Klientem SaldeoSMART to rozwiązanie, które umożliwia:
  Udostępnianie Klientom biura programu do wystawiania dokumentów sprzedaży (faktur VAT, zaliczek, korekt, rachunków, faktur cyklicznych itp.) z opcja pobierania ich do pliku JPK_FA,
  Import faktur sprzedażowych do programu księgowego Biura,
  Wygodne i szybkie przesyłanie Klientom comiesięcznych rozliczeń - podatków, ZUS czy wyników firmy,
  Automatyczne przypominanie Klientom o konieczności zapłacenia podatków i ZUS,
  Tworzenie elektronicznego archiwum dokumentów dostępnego dla Biura i Klienta,
  Błyskawiczne wyszukiwanie dokumentów za pomocą zaawansowanej wyszukiwarki,
  Tworzenie elektronicznych teczek dokumentów kadrowych,
  Moduł prowadzenia firmowej KASY (KP, KW, Raporty Kasowe) online.
  Komunikacja z Klientem SaldeoSMART umożliwia obsługę klientów i oferowanie usług księgowych drogą internetową. W ten sposób biuro rachunkowe jest bardziej dostępne, nowoczesne i częściej postrzegane jako prestiżowe. Dodatkowo funkcjonowanie w sieci zwiększa bazę potencjalnych klientów, jednocześnie pozwalając na zdobywanie nowych.
  Wdrożenie Komunikacji z Klientem SaldeoSMART to znaczne ułatwienie pracy dla księgowych, liczne korzyści dla biura rachunkowego i niezwykle przydatne narzędzie dla jego Klientów.
  Co zyskuje biuro rachunkowe pracujące z SaldeoSMART?
  Oszczędność czasu – dzięki importowi faktur sprzedażowych Klienta do programu księgowego używanego w Biurze, zamiast wprowadzania ich ręcznie, dzięki automatycznej wysyłce informacji z rozliczeniem podatków i składek ZUS do Klienta, zamiast pisania maili czy wykonywania telefonów oraz dzięki bieżącemu dostępowi do dokumentów Klienta.
  Zwiększenie przychodów z działalności – dzięki szybszemu wprowadzaniu faktur sprzedażowych klientów a także dotarciu do Klientów spoza najbliższego obszaru poprzez narzędzie do zdalnej komunikacji na linii księgowy – przedsiębiorca.
  Zwiększenie zadowolenia Klientów – platforma umożliwia udostępnianie klientom biura dodatkowych funkcji, takich jak prosty i funkcjonalny program do wystawiania faktur online, dostęp do dokumentów księgowych 24h/dobę, błyskawiczna komunikacja i szybki przepływ informacji o rozliczeniu księgowym czy prowadzenie firmowej Kasy online z dostępem dla Firmy i księgowego w Biurze.
  Producentem SaldeoSMART jest firma BrainSHARE IT Sp. z o.o.
  ...
  Karta produktu »
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o. ul. Conrada51, 31-357 woj. małopolskie

  Komunikacja z Klientem

  Pakiet Komunikacja z Klientem to platforma do komunikacji między księgowymi w biurze rachunkowym i klientami biura. Program jest przeznaczony dla biur rachunkowych i kancelarii doradztwa podatkowego. Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim...
  Panel Pracownika
  Pakiet Panel Pracownika jest przeznaczony zarówno dla biur rachunkowych, jak i dla firm. Umożliwia sprawne i wygodne rozliczanie zaliczek pracowniczych.
  Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim oraz koreańskim.
  Funkcjonalność Panelu Pracownika SaldeoSMART jest przeznaczona przede wszystkim dla firm, które mają wielu pracowników pobierających zaliczki lub których pracownicy pracują zdalnie. Za rozliczanie zaliczek odpowiada pracownik po stronie firmy lub księgowy w biurze rachunkowym, które odpowiada za rozliczanie zaliczek w danej firmie.
  Jak działa Panel Pracownika?
  Ułatwia kontrolowanie wydawanych pracownikom kwot zaliczek (na jaką wartość, w jakiej formie i kiedy),
  Umożliwia przypisywanie poszczególnych wydatków przez pracowników do ich zaliczek,
  Pozwala na generowanie podsumowania z rozliczeniem wszystkich zaliczek i wydatków dla każdego pracownika.
  Funkcjonalność Panelu Pracownika – rozliczanie zaliczek pracowniczych online jest przemyślana tak, aby łatwo można ją było wdrożyć w firmie. Elektroniczne rozliczanie zaliczek to szybkość, wygoda i jasność informacji.
  Korzyści z uruchomienia rozliczania zaliczek pracowniczych online:
  Dokładna kontrola wydawania i rozliczania zaliczek pracowniczych, co korzystnie wpływa na zarządzanie firmą i szybkie łączenie zaliczek z wydatkami, które są do nich przypisane.
  Szybkie podsumowanie z rozliczeniem wszystkich zaliczek i wydatków dla każdego pracownika.
  Bezpośredni wgląd dla zarządzających firmą lub księgowych w informacje, na jakie wydatki została przeznaczona zaliczka wydana pracownikowi, a także kto i kiedy otrzymał zaliczkę oraz w jakiej kwocie.
  Proste i intuicyjne narzędzie dla pracowników firmy - pilnuje poprawności wprowadzanych danych, eliminuje możliwość zmiany danych przez nieuprawnione osoby.
  Producentem SaldeoSMART jest firma BrainSHARE IT Sp. z o.o.
  ...
  Karta produktu »
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o. ul. Conrada51, 31-357 woj. małopolskie

  Panel Pracownika

  Pakiet Panel Pracownika jest przeznaczony zarówno dla biur rachunkowych, jak i dla firm. Umożliwia sprawne i wygodne rozliczanie zaliczek pracowniczych. Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim oraz koreańskim. F...
  Odczytywanie Dokumentów
  Pakiet Odczytywanie Dokumentów to program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów (faktury, wyciągi bankowe) z importem danych do programu księgowego lub systemu ERP.
  Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim oraz koreańskim.
  Jak wygląda praca z SaldeoSMART?
  Zeskanuj papierowe dokumenty lub dodaj do programu fakturę w PDF otrzymaną drogą elektroniczną. Aby zachować komfort pracy, Użytkownicy mają do wyboru 3 sposoby dodawania dokumentów do SaldeoSMART.
  Zweryfikuj odczytane dane i przypisz do dokumentów odpowiednie kategorie (czyli schematy księgowe, schematy dekretacji) oraz wymiary (dodatkowe parametry opisujące dokument). W ten sposób informacje o dekretacji dokumentu znajdą się w pliku wyeksportowanym z SaldeoSMART i zostaną przeniesione do programu księgowego.
  A na koniec zaimportuj plik z SaldeoSMART do swojego programu księgowego lub systemu ERP. SaldeoSMART posiada ponad 30 integracji, m.in. z Comarch ERP Optima, ERP XL, Sage Symfonia FiK, Mała Księgowość, R2Księga, Insert, enova, TaxPro, Buchalter, Wapro i inne.
  Pełna lista integracji znajduje się stronie producenta programu: www.saldeosmart.pl/biuro/integracje. W ten sposób użytkownicy mają możliwość eksportu dokładnie opisanych dokumentów do swojego programu księgowego.
  Korzyści z wdrożenia Odczytywania Dokumentów SaldeoSMART:
  Przyspieszenie wprowadzania dokumentów księgowych do programu księgowego
  Wzrost wydajności pracowników, dzięki zrównolegleniu pracy
  Oszczędność czasu dzięki pracy z dokumentami elektronicznymi
  Zmniejszenie kosztów obsługi dokumentów nawet o 50%
  W ramach programu SaldeoSMART Użytkownicy zyskują dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów 24h/dobę, z każdego miejsca na świecie. Raz dodany dokument jest tak zawsze dostępny dla księgowego, pracowników biura rachunkowego i ich Klientów. Co więcej, system automatycznego odczytywania faktur sprawia, że dokumenty są dokładnie opisane a ich późniejsze wyszukiwanie jest szybkie, proste i wygodne.
  Dodatkowe funkcje w programie SaldeoSMART, które wpierają prowadzenie działalności:
  Generowanie elektronicznych przelewów na podstawie danych odczytanych z dokumentów – wygodne i szybkie płatności za dokumenty.
  Odczytywanie wyciągów bankowych – nie trzeba ręcznie wprowadzać wielu transakcji od różnych kontrahentów, nawet jeśli firma nie posiada importu transakcji w banku do programu księgowego.
  Raporty analityczne, które prezentują zbiorczo najważniejsze informacje na temat faktur – np. od jakiego kontrahentem jest najwięcej faktur czy na jakie zakupy są najwyższe wydatki.
  Pobieranie dokumentów z listy do różnego formatu plików, w tym pliku JPK_VAT.
  Opcjonalnie dostępna funkcja odczytywania pozycji towarowych z faktur.
  Producentem SaldeoSMART jest firma BrainSHARE IT Sp. z o.o. 
  ...
  Karta produktu »
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o. ul. Conrada51, 31-357 woj. małopolskie

  Odczytywanie Dokumentów

  Pakiet Odczytywanie Dokumentów to program do odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów (faktury, wyciągi bankowe) z importem danych do programu księgowego lub systemu ERP. Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim, angielskim, ni...
  Obieg Dokumentów dla firm
  Pakiet Obieg Dokumentów dla firm to program do tworzenia indywidualnych obiegów dokumentów (faktury, pisma, umowy) wyposażony w odczytywanie danych z papierowych i elektronicznych faktur oraz opcję importu do programu księgowego.
  Obieg Dokumentów jest konfigurowany dla Firmy indywidualnie i dopasowany do jej potrzeb, dlatego w szczególny sposób uwzględnia jej specyfikę.
  Funkcje Obiegu Dokumentów:
  Rozbudowane prawa dostępu do dokumentów przez określone osoby
  Różne typy dokumentów i możliwość tworzenia własnych
  Logowanie zmian dla dokumentów i generowanie metryczki dokumentu
  Poziomy akceptacji dokumentów, które odzwierciedlają wymogi formalne w firmie
  Dodawanie załączników i wiązanie między sobą różnych dokumentów
  Eksport dokumentów księgowych do ponad 30 programów księgowych i systemów ERP oraz przy pomocy API do dedykowanych programów wykorzystywanych w firmach.
  Obieg Dokumentów SaldeoSMART jest przemślany w taki sposób, aby intuicyjnie wpisywał się w potrzeby firmy i jej pracowników. Ważnym aspektem są ułatwienia, dzięki którym praca z programem jest prosta i wygodna. Aplikacja ma wbudowane mechanizmy samouczenia się, czyli uczy się nadawanych przez Użytkowników parametrów, tak aby później podpowiadać je w trakcie pracy z dokumentami.
  Korzyści z wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów SaldeoSMART:
  Uporządkowanie przepływu dokumentów między kolejnymi akceptantami,
  Koniec z gubieniem się dokumentów w trakcie papierowego przepływu,
  Dostarczanie dokumentów na czas do księgowości,
  Stały dostęp do dokumentów dla wszystkich uprawionych osób,
  Szybsza praca z dokumentami elektronicznymi zamiast papierowymi,
  Usprawnienie procesów biznesowych,
  Optymalizacja kosztów działania dzięki mniejszemu zużyciu papieru (jeden dokument elektroniczny dostępny dla wielu osób),
  Kontrola kosztów dzięki elektronicznym raportom.
  Obieg Dokumentów SaldeoSMART jest wyposażony w odczytywanie danych z dokumentów księgowych za pomocą technologii OCR (Optical character recognition) z ponad 95% skutecznością. Dzięki temu dokumenty wprowadzane są do obiegu automatycznie i są dokładnie opisane, co ułatwia i przyspiesza ich późniejsze wyszukiwanie.
  Stawiamy na elastyczność oraz efektywność, dlatego maksymalnie skracamy czas wdrożenia. Pozwala to w praktyce zweryfikować ustawienia oraz modyfikować je zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami firmy.
  Nadaj właściwy kierunek swoim dokumentom z SaldeoSMART!
  Producentem SaldeoSMART jest firma BrainSHARE IT Sp. z o.o.
  ...
  Karta produktu »
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o. ul. Conrada51, 31-357 woj. małopolskie

  Obieg Dokumentów dla firm

  Pakiet Obieg Dokumentów dla firm to program do tworzenia indywidualnych obiegów dokumentów (faktury, pisma, umowy) wyposażony w odczytywanie danych z papierowych i elektronicznych faktur oraz opcję importu do programu księgowego. Obieg Dokumentó...
  Obieg Dokumentów dla biura rachunkowego
  Pakiet Obieg Dokumentów dla biura rachunkowego umożliwia tworzenie indywidualnego obiegu dokumentów księgowych między księgowym a pracownikami firmy. Wprowadzanie dokumentów do obiegu odbywa się w wykorzystaniem technologii OCR, która odczytuje dane z faktur i eliminuje konieczność ręcznego wprowadzanie danych.
  Czy firma, którą obsługuje Twoje biuro potrzebuje stałego dostępu do dokumentów?
  Czy firma, z którą współpracujesz wymaga udziału na etapie opisywania dokumentów księgowych?
  Czy księgowi potrzebują szczegółowych informacji od pracowników firmy na temat dokumentów księgowych na etapie ich dekretacji i opisu?
  Jeśli odpowiadasz 3x TAK to Obieg Dokumentów SaldeoSMART przeznaczony dla biur rachunkowych jest odpowiedzią na potrzeby Twoje i klienta Twojego biura. Jego założeniem jest wyznaczenie takiej ścieżki akceptacji, która uwzględnia obowiązki księgowych oraz potrzeby akceptacji (np. kosztów) po stronie firmy.
  Kiedy Obieg Dokumentów jest istotny w biurze rachunkowym?
  Gdy praca księgowego z dokumentami wymaga informacji od klienta na etapie dekretacji lub opisu dokumentów.
  Gdy klient chce aktywnie uczestniczyć w procesie księgowania dokumentów lub gdy potrzebuje stałego wglądu w dokumentu księgowe z opisem.
  Gdy za opis dokumentu i dekretację odpowiada kilka osób w biurze rachunkowym i elektroniczne ścieżki akceptacji porządkują jego obieg.
  Obieg Dokumentów dla biur rachunkowych pozwala na:
  Dotarcie do klientów z dużymi wymaganiami w zakresie wiedzy na temat dokumentów
  Efektywną obsługę średnich i dużych firm z hierarchią pracowników oraz rozbudowanymi uprawnieniami
  Zindywidualizowane elektroniczne archiwum dokumentów dostępne zarówno dla księgowych, jak i uprawnionych pracowników po stronie firmy
  Uporządkowanie pracy na linii księgowi w biurze – pracownicy firmy
  Obieg Dokumentów SaldeoSMART opiera się na automatycznym wprowadzaniu dokumentów w obieg dzięki technologii OCR (Optical character recognition), która umożliwia odczytywanie danych z zeskanowanych dokumentów księgowych. Autorskie algorytmy mają ponad 95% skuteczność a program jest dodatkowo rozbudowany o mechanizmy samouczenia się, dzięki którym kategoryzacja i wymiarowanie dokumentów jest znacznie szybsze.
  SaldeoSMART integruje się z ponad 30-stoma programami księgowymi, m.in. z Comarch ERP Optima, ERP XL, Sage Symfonia FiK, Mała Księgowość, R2Księga, Insert, enova, TaxPro, Buchalter, Wapro i inne. Pełna lista integracji znajduje się stronie producenta programu: www.saldeosmart.pl/biuro/integracje. W ten sposób użytkownicy mają możliwość eksportu dokładnie opisanych dokumentów do swojego programu księgowego.
  Nadaj właściwy kierunek swoim dokumentom z SaldeoSMART!
  Producentem SaldeoSMART jest firma BrainSHARE IT Sp. z o.o. 
  ...
  Karta produktu »
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o. ul. Conrada51, 31-357 woj. małopolskie

  Obieg Dokumentów dla biura rachunkowego

  Pakiet Obieg Dokumentów dla biura rachunkowego umożliwia tworzenie indywidualnego obiegu dokumentów księgowych między księgowym a pracownikami firmy. Wprowadzanie dokumentów do obiegu odbywa się w wykorzystaniem technologii OCR, która odczytuje dane...
  Fakturowanie
  Pakiet Fakturowanie SaldeoSMART umożliwia wystawianie przez firmę faktur oraz dostęp do panelu, w którym można te faktury pobierać do plików w różnym formacie oraz do JPK_FA.
  Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim oraz koreańskim.
  W ramach Pakietu Użytkownik ma także dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów oraz funkcjonalnej wyszukiwarki.
  Dostępne funkcje:
  Wystawianie faktur VAT lub faktur dla niewatowców, korekt, zaliczek i faktur końcowych oraz proform
  Wystawianie faktur w różnych walutach z automatycznym pobieraniem kursu waluty w tabeli NBP
  Wydruk i wysyłka faktur do kontrahentów mailem w języku polskim lub angielskim
  Personalizacja faktur – dodanie własnego logo lub dopisków do faktury
  Automatyczna numeracja faktur, która zabezpiecza przez popełnieniem błędów w numerach wystawionych faktur
  Wystawianie faktur cyklicznych, które w zależności od potrzeb, nie wymagają weryfikacji Użytkownika
  Kontrola rozliczeń z kontrahentami i terminów płatności za faktury
  Funkcja wysyłki przypomnień o terminie płatności lub podziękowania za zapłatę
  Zestawienie z podsumowaniem sprzedaży
  Archiwum na skany dokumentów księgowych
  W Pakiecie Fakturowanie PLUS jest dostępna opcja eksportu wystawionych faktur do programu księgowego Firmy.
  Dodatkowo, każdy Użytkownik Pakietu Fakturowanie ma możliwość pobierania wystawionych faktur do plików PDF, ZIP oraz JPK_FA.
  Producentem SaldeoSMART jest firma BrainSHARE IT Sp. z o.o.
  ...
  Karta produktu »
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o. ul. Conrada51, 31-357 woj. małopolskie

  Fakturowanie

  Pakiet Fakturowanie SaldeoSMART umożliwia wystawianie przez firmę faktur oraz dostęp do panelu, w którym można te faktury pobierać do plików w różnym formacie oraz do JPK_FA. Interfejs jest dostępny w 4 językach: polskim, angielskim, niemieckim ...
  1
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.