google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 16.10.2019
  1 USD
  3.8934
  -0.0018
  1 EUR
  4.2970
  0.0021
  1 CHF
  3.9041
  0.0041
  1 GBP
  4.9610
  0.0328
  1 RUB
  0.0605
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Elektroniczne Zapytania Ofertowe


  W tym miejscu zamieszczamy kilka informacji o EZO
  - Elektronicznych Zapytaniach Ofertowych.


  Każdy użytkownik portalu może wpisać w nasz formularz zapytanie ofertowe i wysłać je do pojedynczej firmy, wielu firm jednocześnie lub całej kategorii firm z naszego Katalogu Firm, podobnie sytuacja dotyczy produktów.

  ILE TO KOSZTUJE?

  Nic. Składanie Elektronicznych Zapytań Ofertowych jest darmowe.

  Co daje Tobie EZO?

  Jeśli poszukujesz produktów lub firm, które świadczą konkretne usługi to wystarczy, że zaznaczysz firmy lub całą kategorię firm, bądź produktów i możesz jednym kliknięciem zadać im pytanie np. o cenę usługi lub produktu.

  Poniżej kilka przykładów jak złożyć zapytanie.

  Zapytania można składać:

  z poziomu prezentacji firmy klikając w przycisk "Napisz do firmy"  korzystając z wyszukiwarki - wpisz słowo klucz i wyszukaj firmy/produkty, następnie zaznacz przez kliknięcie firmy, do których ma trafić zapytanie i wybierz czerwony przycisk "Wyślij zapytanie do zaznaczonych" lub - jeśli chcesz złożyć zapytanie do wszystkich wyszukanych firm - poprzez kliknięcie w przycisk "Wyślij zapytanie do wszystkich". Identycznie można złożyć EZO przeglądając nasz Katalog Firm.  z poziomu prezentacji danego produktu klikając w "Zapytaj o produkt"  po wpisaniu w wyszukiwarkę słowa kluczowego i zaznaczeniu produktów, o które chcesz zapytać i analogicznie kliknięcie w czerwony przycisk "Wyślij zapytanie do zaznaczonych" lub - jeśli chcesz złożyć zapytanie o wszystkie wyszukane produkty - poprzez kliknięcie w przycisk "Wyślij zapytanie do wszystkich". Identycznie można złożyć EZO przeglądając nasz Katalog Produktów.  Przeglądając nasz portal pamiętaj o funkcji EZO - Elektronicznych Zapytań Ofertowych ułatwiających kontakt z obecnymi w portalu firmami.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.