google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 16.08.2019
  1 USD
  3.9281
  0.0391
  1 EUR
  4.3543
  0.008
  1 CHF
  4.0093
  0.0169
  1 GBP
  4.7713
  0.0787
  1 RUB
  0.0596
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Cichy kącik w biurze – jak to rozwiązać?

  Otwarte przestrzenie biurowe stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Jest to stosowane szczególnie w miejscach, gdzie potrzebna jest kreatywna atmosfera i współpraca całego zespołu przy wielu zadaniach. Jednak nawet w takich miejscach czasem trzeba chwili spokoju i ciszy, a także zachodzi konieczność porozmawiania w ciszy z klientem czy partnerem biznesowym, a nawet współpracownikiem.

  Cichy kącik w biurze – jak to rozwiązać?
  W jaki sposób można zorganizować miejsce, w którym będzie to możliwe?

  Dobra organizacja pracy to podstawa

  W każdej pracy dobra organizacja jest podstawą sukcesu. Coraz więcej firm stawia na pracę zespołową lub chociażby częściową współpracę poszczególnych pracowników. Dlatego tak popularne stają się otwarte przestrzenie biurowe urządzane w taki sposób, aby sprzyjać pracy kreatywnej, a także spotkaniom wielu osób. Każdy z pracowników ma swoje wydzielone miejsce pracy, ale jest także zorganizowane miejsce, aby możne pracować wspólnie. Często w takich pomieszczeniach nie ma zamkniętych pomieszczeń czy tak zwanych boksów. Z jednej strony sprzyja to integracji zespołu, z drugiej jednak powoduje, że cały czas panuje gwar, który może utrudniać skupienie się na konkretnym zadaniu, kiedy mamy gorszy dzień. Może to też utrudniać rozmowy telefoniczne czy prowadzone w ramach wideoczatu. Co zatem można zrobić?

  Wydzielenie miejsca do rozmów telefonicznych i konferencji w otwartej przestrzeni

  W takiej sytuacji warto wydzielić miejsce, w którym w spokoju będzie można przeprowadzić rozmowę telefoniczną z klientem lub spotkać się na żywo w celach biznesowych. Ciekawe rozwiązanie proponuje https://hushoffice.com/pl/. Są to zamknięte „boksy”, które charakteryzują się dźwiękoszczelnością, która zapewnia komfort rozmów i jednocześnie dyskrecję, co szczególnie liczy się w przypadku negocjacji czy omawiania planów biznesowych. Takie „boksy” dostępne są w kilku wariantach – przeznaczone do rozmów telefonicznych, pracy, a także do spotkań na żywo (tutaj są przedstawione opcje otwarte i zamknięte). Ich wymiary są kompaktowe na tyle, że pozwalają na komfortowe użytkowanie, a także wpisują się idealnie praktycznie w każdą przestrzeń biurową.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.