google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 17.05.2019
  1 USD
  3.8545
  0.0286
  1 EUR
  4.3072
  0.0143
  1 CHF
  3.8196
  0.0244
  1 GBP
  4.9273
  0.0161
  1 RUB
  0.0597
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Biuro rachunkowe - jakie dobre wybrać?

  Wybór biura rachunkowego wcale nie należy do najprostszych.

  W końcu w ręce księgowych i biegłych rewidentów powierzamy kwestie finansowe naszej firmy. Warto dokładnie przemyśleć swój wybór. Na co należy zwrócić uwagę?

  Biuro rachunkowe – na co warto zwrócić uwagę?

  Biuro rachunkowe - jakie dobre wybrać?
  Przed wyborem biura rachunkowego, któremu powierzymy kwestie finansowe naszej firmy dokładnie sprawdźmy kilka kwestii:
  • Cena – wielu przedsiębiorców kieruje się niską ceną, czy to dobre rozwiązanie? Niestety, za niska ceną usług może kryć się również niska jakość usług. Warto być tutaj wyczulonym, brak wiedzy ze strony księgowych może nas wiele kosztować
  • Kompetencje księgowych – kompetencje księgowych to sprawa kluczowa. Jak je sprawdzić? Warto skontrolować, czy księgowi mają certyfikaty, potwierdzające ich umiejętności.
  • Siedziba biura – przed podpisaniem umowy, warto odwiedzić dane biuro rachunkowe i upewnić się, że wszystko jest w porządku. Sprawdzić, czy reklamujące się w Internecie biuro rachunkowe w rzeczywistości istnieje.
  • Kontakt z klientem – warto też sprawdzić, jak w danym biurze wygląda kontakt z klientem, dopytać czy będziemy mieli elektroniczny dostęp do dokumentów i wszelkich danych, czy w razie problemów możemy się spotkać z pracownikiem biura i wszystko omówić.
  • Zakres usług – biura rachunkowe w różny sposób rozumieją sformułowanie "kompleksowe usługi" zapoznajmy się więc dokładnie z ofertą danego biura rachunkowego.
  • Opinie na temat biura rachunkowego – Internet jest kopalnią informacji i niezadowolony klient z pewnością podzieli się swoją opinią na temat danego biura. Warto też podpytać znajomych.

  Biuro rachunkowe w Gdańsku

  Godnym polecenia biurem rachunkowym jest OfficeTax z siedzibą w Gdańsku, które działa na zasadzie franczyzy pod nazwą TAX SAFE Gdańsk. Wspomniane powyżej biuro rachunkowe TAX SAFE zajmuje się zarówno uproszczoną, jak i pełną księgowością. Doświadczeni księgowi i biegli rewidenci prowadzą podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, kartę podatkową, księgi handlowe.

  Ponadto, w zakresie usług biura mieszczą się:

  • zakładanie firm – działalności gospodarczej, spółki prawa handlowego, wirtualnego biura
  • finansowanie – leasingi, kredyty ,faktoring, ubezpieczenia, dotacje unijne
  • doradztwo

  Zespół tworzący TAX SAFE Gdańsk może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz specjalistyczną wiedzą, z pewnością pomoże wybrać optymalną formę rozliczania z urzędem skarbowym i zadba o wszelkie kwestie rachunkowe firmy.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.