google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 18.04.2019
  1 USD
  3.8002
  0.0224
  1 EUR
  4.2790
  0.004
  1 CHF
  3.7586
  0.0091
  1 GBP
  4.9483
  0.0218
  1 RUB
  0.0593
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Księgowość online - to się opłaca!

  W czasach coraz bardziej zaawansowanej biurokracji, regularnie zmieniających się przepisów i nieustannego wprowadzania w życie nowych obostrzeń z dziedziny prawa podatkowego, profesjonalna i doświadczona księgowa jest podstawą funkcjonowania każdej firmy. Zdaje sobie z tego sprawę każdy przedsiębiorca. Wielu z nich przerażają koszty utrzymywania własne komórki rachunkowo-księgowej w swojej firmie, dlatego decydują się oni na powierzenie swojej księgowości zewnętrznym biurom rachunkowym lub wybierają księgowość online. Szczególnie to ostatnie rozwiązanie ma wiele zalet – dowiedz się jakie!

  Księgowość online - to się opłaca!

  Ułatwienie w prowadzeniu księgowości

  Prowadzenie księgowości firmy przez internet to coraz popularniejsza forma obsługi finansowej przedsiębiorstwa, wybierana zarówno przez małe, średnie, jak i duże działalności gospodarcze. Dzięki specjalnym systemom dostępnym w internecie księgowość w firmie może być prowadzona bez konieczności instalacji drogich programów rachunkowych na firmowych komputerach. Na starcie przedsiębiorca otrzymuje zatem pierwszą dużą oszczędność – licencja na oprogramowanie księgowe zwykle kosztuje ok. kilku tysięcy złotych rocznie.

  Księgowość uproszczona oraz pełna, VAT, ryczałt, KPiR

  Co ciekawe, księgowość online to opcja dedykowana zarówno wszystkim tym, których z uwagi na skalę prowadzonej działalności obowiązuje księgowość uproszczona, jak i dużym firmom lub jednostkom samorządy terytorialnego, przed którymi prawo stawia obowiązek prowadzenia pełnej księgowości.

  Prowadzenie księgowości firmy przez internet

  Internetowa księgowość w firmie zapewnia komfort i wygodę, a także coś, co znacznie ułatwia pracę w środowisku online – stały dostęp do pomocy technicznej i wsparcie konsultantów. Szybka pomoc i merytoryczna rozmowa pozwalają szybko i sprawnie wyjaśnić wszelkie zawiłości i nieporozumienia, a uproszczony interfejs aplikacji internetowych, takich jak np. program do książki przychodów (kpir), gwarantuje szybką i prostą obsługę, nawet w przypadku osób, które do tej pory nie miały do czynienia z księgowością online.

  Internetowy system rachunkowy to nie tylko wygodne i nowoczesne prowadzenie księgowości – to również gwarancja bezpieczeństwa danych oraz poufności i ochrony informacji przekazywanych do systemu. W czasach kiedy to właśnie informacje i dane osobowe stanowią największy kapitał wielu firm, troska o właściwe zabezpieczenie danych jest priorytetem twórców aplikacji biznesowych, dlatego wybierając księgowość online, nie musisz martwić się, że dostęp do twoich danych uzyska nieuprawniona osoba.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.