google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Pożyczki dla biznesu - jak firmy mogą zdobyć środki na rozwój?

  Pożyczki dla biznesu - jak firmy mogą zdobyć środki na rozwój?Nie każda firma ma na tyle dobrą sytuację finansową, że może się stale rozwijać z własnych środków. Nie każdy przedsiębiorca jest też w stanie znaleźć inwestora. Wielu z nich też nie ma co liczyć na pożyczkę w tradycyjnym banku. Czy takie firmy zupełnie nie mają szans na sukces?

  Na szczęście nie. Istnieją też pożyczki pozabankowe dla firm, które charakteryzują się wysoką przyznawalnością. Środki z nich uzyskane można przeznaczyć nie tylko na inwestycje - zakup nowych urządzeń, samochodów, ale również inne wydatki, które w dłuższej perspektywie przełożą się na rozwój firmy.

  Zalety ofert pożyczek pozabankowych

  Pożyczki pozbankowe, czy to dla firm czy dla klientów prywatnych, zasadniczo różnią się od kredytów tradycyjnych banków. Przede wszystkim są bardzo szybko przyznawane. Większość wniosków jest rozpatrywanych w ciągu jednego dnia roboczego. Mniejsze kwoty mogą zostać przelane na konto pożyczkobiorcy nawet w 15 minut. To niezwykła zaleta tego typu ofert, którą doceniają przede wszystkim właściciele firm. Jak wiadomo, inwestycje lubią pojawiać się nagle i nie potrafią czekać, dlatego w takich przypadkach szybkie otrzymanie potrzebnej gotówki jest w zasadzie kluczowe.

  Kolejną zaleta pozabankowych pożyczek jest wysoka przyznawalność, co oznacza, że niewielka część wniosków zostaje odrzucona. Większa przyznawalność, nie oznacza jednak że każdy może otrzymać pożyczkę - tutaj również sprawdzany jest BIK, należy dostarczyć informację o zarobkach itp.

  Koleją zaletą tego typu pożyczek jest możliwość otrzymania pieniędzy bez wychodzenia z domu, bo zarówno wniosek, jak i samą umowę można podpisać w sieci. Niektóre firmy pożyczkowe np. wysyłają do klientów kuriera z umową, co także jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, które również oszczędza czas.

  Jeżeli szukasz takiej oferty, to sprawdź propozycję firmy Aasa Polska dostępnej na pozyczkowy-portal.pl.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.