google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 17.05.2019
  1 USD
  3.8545
  0.0286
  1 EUR
  4.3072
  0.0143
  1 CHF
  3.8196
  0.0244
  1 GBP
  4.9273
  0.0161
  1 RUB
  0.0597
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Pożyczki ratalne bez BIK - fragment rynku, który ciągle rośnie

  Pożyczki ratalne bez BIK - fragment rynku, który ciągle rośnieJak to się stało, że od pewnego czasu popularność pożyczek ratalnych bez BIK tak szybko rośnie? Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na taka formę kredy, zamiast skorzystać z oferty np. tradycyjnego banku?

  Pożyczki ratalne bez BIK bardzo szybko zyskały rzeszę klientów. Przede wszystkim z tego powodu, że łączą w sobie zalety pożyczek pozbankowych z ofertami banków. Z jednej strony tego typu firmy nie sprawdzają bazy BIK, czyli są skłonne udzielić pomocy finansowej nawet osobie zadłużonej, która miała problemy z regularnym spłacaniem zobowiązań, a z drugiej są chętne do rozłożenia pożyczki na wygodne raty. Jak wiadomo, pożyczki ratalne są najbardziej polecane przez wszystkich specjalistów finansowych zajmujących się szczególnie tematyką finansów osobistych. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Przede wszystkim klient ma większą szansę na spłatę takiej pożyczki, ponieważ comiesięczna rata zbytnio nie obciąża jego budżetu domowego.

  Jak można uzyskać pożyczkę ratalną bez BIK?

  Tak naprawdę są dwie główne drogi uzyskiwania pożyczki ratalnej bez BIK. Wybór jednej z nich zależy od naszych indywidualnych potrzeb, możliwości finansowych oraz tego, która oferta jest dla nas zdecydowanie lepsza. Pierwszym sposobem są pożyczki bez BIK dostępne online. Jak je uzyskać? Wystarczy wybrać np. ze strony https://polecampozyczke.pl/ konkretną pożyczkę i wypełnić wniosek przez Internet. Następnie można oczekiwać telefonu od przedstawiciela firmy pożyczkowej, który zweryfikuje nasze dane i potwierdzi chęć otrzymania kredytu. Potem pozostaje już tylko poczekać na decyzję kredytową. Jeśli będzie pozytywna, a w zdecydowanej większości przypadków jest, to od razu zostanie wykonany przelew na nasze konto. Inną pożyczką jest pożyczka domowa, w której przedstawiciel firmy pożyczkowej przyjeżdża do nas z umową do podpisania i zazwyczaj od razu wypłaca pieniądze w gotówce.

  Ranking pożyczek online i z dostawą do domu znajdziesz na stronie ratkomat.pl.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.