google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 17.05.2019
  1 USD
  3.8545
  0.0286
  1 EUR
  4.3072
  0.0143
  1 CHF
  3.8196
  0.0244
  1 GBP
  4.9273
  0.0161
  1 RUB
  0.0597
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Integracja SaldeoSMART z programem KPR firmy „bc” Bogdan Chudzikiewicz

  SaldeoSmart logo

  BrainSHARE IT, producent internetowej platformy SaldeoSMART, wzbogacił swoją ofertę o eksport danych do cenionego na północy Polski systemu księgowego. Firma zorganizowała specjalną konferencję dla klientów i użytkowników programu KPR „bc”, podczas której zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązanie. Nowa integracja to kolejny krok SaldeoSMART w stronę rozwoju sieci klientów w regionie północnym.

  28 czerwca firma BrainSHARE IT zorganizowała konferencję dedykowaną użytkownikom i klientom programu firmy „bc” Bogdan Chudzikiewicz, będącego jednym z najbardziej popularnych w północnym regionie Polski. Podczas wydarzenia zaprezentowano nową integrację SaldeoSMART, która umożliwia eksport i import danych do tego systemu.

  SaldeoSmart

  Konferencja odbyła się w Sopocie i zgromadziła ponad 70 osób - klientów i użytkowników programu księgowego KPR “bc”. Zaprezentowana integracja oraz tematy poruszone w trakcie konferencji wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczestników wydarzenia i były wstępem do dyskusji, kontynuowanych także po zakończeniu części oficjalnej.

  - Konferencja miała na celu nie tylko zaprezentowanie nowej integracji SadeoSMART z programem KPR „bc”, ale też uświadomienie klientom trudności, jakie w dobie cyfryzacji pojawiają się w księgowości i obsłudze klienta. Dlatego też współpraca z aplikacją, która wspiera rozwój nowoczesnej księgowości i dba o prawidłową komunikację na linii klient-księgowy, jest obecnie niezbędna. Część moich klientów nie miała pojęcia, czego spodziewać się po tym spotkaniu, a teraz pytają zniecierpliwieni, kiedy zorganizujemy następne wydarzenie. To głód wiedzy i dostosowanych do potrzeb biznesu, nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym użytkownicy mojego programu będą mogli oferować swoim klientom naprawdę kompleksowe usługi – mówi Bogdan Chudzikiewicz, właściciel firmy „bc” Bogdan Chudzikiewicz.

  - Bardzo się cieszę, że mogliśmy wzbogacić SaldeoSMART o integrację, która umożliwi nam dotarcie do nowych klientów. Zainteresowanie konferencją przerosło nasze oczekiwania, a miejsc zabrakło już po kilku dniach od otwarcia rejestracji. Mamy nadzieję, że dzięki nowej integracji system SaldeoSMART zyska kolejnych zadowolonych użytkowników – podsumowuje Edyta Wojtas, wiceprezes zarządu i analityk biznesowy w BrainSHARE IT.

  Integracja aplikacji SaldeoSMART z systemem KPR firmy „bc” to przede wszystkim otwarcie się na nową grupę klientów - użytkowników programu księgowego, który odgrywa znaczącą rolę w rejonie północnym. To także ważny krok w rozbudowie oferty SaldeoSMART i dołączeniu do niej integracji, która powstała w bezpośredniej współpracy z producentem programu.

  Źródło:
  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Producent SaldeoSMART – BrainSHARE IT Sp. z o.o.

  SaldeoSMART to nowoczesna platforma dla księgowych w biurach rachunkowych, która umożliwia odczytywanie danych z faktur wraz z elektronicznym obiegiem dokumentów.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.