google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 18.04.2019
  1 USD
  3.8002
  0.0224
  1 EUR
  4.2790
  0.004
  1 CHF
  3.7586
  0.0091
  1 GBP
  4.9483
  0.0218
  1 RUB
  0.0593
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kupujesz na promocjach? Sprawdź o czym powinieneś pamiętać

  Kupujesz na promocjach? Sprawdź o czym powinieneś pamiętaćCoraz więcej osób chętnie przyznaje się do tego, że korzysta z promocji. Wielu z nich stara się niczego nie kupować w standardowych cenach, ponieważ to daje im nawet kilkaset złotych oszczędności w skali miesiąca.

  Każdy „łowca promocji” powinien jednak wiedzieć, na co trzeba zwrócić uwagę, jeśli chcemy w ten sposób oszczędzać. Przede wszystkim warto wiedzieć, z jakich obniżek możemy korzystać. Wbrew pozorom dostępne są nie tylko promocje na produkty spożywcze, które można znaleźć w gazetkach promocyjnych sklepów spożywczych i hipermarketów. Jednak zanim zdradzimy, jakie obniżki warto jeszcze brać pod uwagę, to mamy jeszcze jedną ważną informację. Jeśli chodzi o promocje na produkty spożywcze, to dostęp do wszystkich gazetek z różnych sklepów można otrzymać wchodząc na specjalne strony internetowe z gazetkami. Użytkownicy smartphonów mogą również zainstalować sobie aplikację z gazetkami reklamowymi, która ma w sobie też wygodną wyszukiwarkę, umożliwiającą wpisanie nazwy poszukiwanego produktu, by w odpowiedzi dostać listę sklepów, które aktualnie mają go w swojej ofercie w okazyjnej cenie.

  Ciekawe promocje, które warto znać

  Dodatkowym sposobem na oszczędzanie podczas wydawania pieniędzy jest używanie kodów rabatowych. Można je znaleźć na portalach internetowych z kodami. Najczęściej obowiązują one na zakupy w różnorodnych sklepach online oraz w restauracjach czy sklepach spożywczych.

  Bardzo dobrym pomysłem jest także korzystanie z promocji bankowych, jak np. zwroty gotówki za zakupy czy dodatkowe pieniądze za np. używanie bankowości mobilnej. Jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem, to zachęcamy również do przeczytania artykułu pt.”Promocje w sklepach i bankach – na co należy uważać?”. Listę promocji bankowych można znaleźć na stronie wujeksknerus.pl.

  Korzystanie z promocji to najlepsza metoda na oszczędzanie. Dzięki obniżkom cen można z jednej wypłaty kupić o wiele więcej, albo dokładnie tyle, ile w poprzednich miesiącach, odkładając zaoszczędzoną kwotę.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.