google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 15.02.2019
  1 USD
  3.8326
  -0.019
  1 EUR
  4.3243
  -0.0151
  1 CHF
  3.8081
  -0.0101
  1 GBP
  4.9104
  -0.0325
  1 RUB
  0.0575
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Faktoring dla hurtowni

  Faktoring dla hurtowniUsługi faktoringowe przynoszą przedsiębiorstwom wiele korzyści. Dzięki nim problem zatorów płatniczych przestaje mieć znaczenie, a płynność finansowa ulega poprawie. Usługi faktorów zapewniają szybkie finansowanie, bez względu na termin płatności widniejący na fakturze.

  Faktoring to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw z różnych branży. Praktyka pokazuje, że usługi faktoringowe świetnie sprawdzają się w branży hurtowej. Faktoring realizowany przez Bibby Financial Services, pomógł wielu hurtowniom z całej Polski.

  Faktoring dla hurtowni - to warto wiedzieć

  Faktoring pozwala na przelanie pieniędzy z wystawionych faktur na wskazane przez hurtownie konto w ciągu 24 godzin od przekazania kopii faktur. To doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku współpracy z kontrahentami, którzy nie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Faktoring dla hurtowni realizowany przez Bibby Financial Services uniezależnia sytuację budżetową od nieuczciwych i niewypłacalnych partnerów.

  W przypadku hurtowni, rozwiązaniem wartym uwagi jest faktoring bez regresu. Umożliwia ekspresowe finansowanie należności, a także przejęcie ryzyka niewypłacalności kontrahenta przez faktora. Faktoring bez regresu przenosi także ryzyko ewentualnej niewypłacalności z kontrahenta na faktora. Dzięki faktoringowi bez regresu hurtownia nie musi martwić się o przedłużającą się zwłokę w płatnościach kontrahentów, ponieważ 90% wartości faktury, otrzymuje już po 24 godzinach od przekazania kopii dokumentu sprzedaży.

  Faktoring dla hurtowni pozwala na dostęp do gotówki na firmowym koncie bezpośrednio po sprzedaży towarów. Dzięki faktoringowi, hurtownia otrzymuje szybki dostęp do elastycznego źródła finansowania, a także może na bieżąco monitorować spływ należności. Faktoring dla hurtowni pełni rolę swoistej poduszki finansowej, zarówno w przypadku niewypłacalności, jak i zwłoki ze strony kontrahentów.

  Czy hurtownia powinna skorzystać z faktoringu?

  Faktoring dla hurtowni to rozwiązanie problemu długich terminów płatności faktur, które bardzo często sięga nawet 90 dni. To doskonałe rozwiązanie dla hurtowni zorientowanych na rozwój, ponieważ stosowanie faktoringu umożliwia wzrost zdolności firmy do regulowania bieżących i wymaganych prawnie zobowiązań. Ponadto hurtownia korzystająca z faktoringu staje się lepszym partnerem dla swoich kontrahentów ze względu na możliwość realizowania dłuższych terminów płatności ze strony odbiorców.

  Tagi:

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.