google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 21.01.2019
  1 USD
  3.7751
  0.0057
  1 EUR
  4.2928
  -0.0036
  1 CHF
  3.7844
  -0.0073
  1 GBP
  4.8457
  -0.0316
  1 RUB
  0.0569
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Szybkie kredyty. Na co zwrócić uwagę?

  Szybkie kredyty. Na co zwrócić uwagę?Uzyskanie szybkiego kredytu, zwłaszcza w przypadku firm, bywa utrudnione. Skorzystanie z usług banku zwykle wiąże się z koniecznością kontroli w BIK. Gdy chcemy otrzymać szybką pożyczkę, liczy się czas, dlatego najlepiej wybrać ofertę firm pozabankowych. Jeżeli nie jesteśmy pewni, czym kierować się przy ich wyborze, lub nie mamy czasu na znalezienie najlepszej oferty, skorzystajmy z pomocy pośrednika.

  W ostatnich latach pojawiło się wiele możliwości finansowania przedsiębiorstw. Najczęściej szukamy dobrych ofert w Internecie, jednak niezależnie od popularności czy zachęcających reklam danej firmy, należy zachować czujność. Chociaż pożyczka dla firm bez BIK ma wiele zalet, w tym: szybką realizację usługi, możliwość uzyskania kredytu pomimo innych zadłużeń, a także minimum formalności, to posiada też pewne wady. Jedną z nich są wyższe prowizje i oprocentowanie. Dość spore koszty i rygorystyczne zasady panujące w regulaminach niektórych pożyczkodawców, nie są zbyt zachęcające. W razie nieterminowej spłaty, a nawet jednodniowego opóźnienia, mogą zostać naliczone bardzo wysokie kary.

  Dlatego tak ważne jest dokładne przeanalizowanie swojej sytuacji i zapoznanie się z wieloma ofertami. Co jednak, gdy nie mamy czasu lub wystarczającej wiedzy na wytypowanie tej najkorzystniejszej? Dobrym rozwiązaniem będzie w tym przypadku skorzystanie z pomocy pośrednika. W sieci znajdziemy oferty firm działających online, które znajdują najlepsze możliwe rozwiązania, kierując się naszą sytuacją i możliwościami finansowymi. Pośrednicy zapewniają indywidualne podejście do każdej sprawy, dlatego będą idealną opcją dla osób zagubionych w gąszczu ofert i formalności, lub niemających czasu na samodzielne poszukiwania.

  Czy warto brać pożyczkę bez BIK?

  Tak, bo mimo wszystko pożyczki bez zaświadczeń są często ostatnią deską ratunku dla wielu przedsiębiorstw. Zwłaszcza w sytuacji, w której w przeszłości mieliśmy problemy z terminową spłatą kredytu, albo chcemy skorzystać z pożyczki po raz pierwszy. Jednak pamiętajmy, że koszt kredytów gotówkowych często jest o wiele wyższy, co ma związek z ryzykiem podejmowanym przez instytucję udzielającą nam pożyczki bez dopełnienia masy formalności. Jest ono rekompensowane przez prowizje, marże oraz wysokie oprocentowanie (od 7 do nawet 40%). Czasem koszty obejmują też dodatkowe ubezpieczenia.

  W celu znalezienia najlepszej oferty warto przeglądać strony w poszukiwaniu promocji. Korzystajmy też z kalkulatorów gotówkowych i aktualnych rankingów kredytów. Jeżeli zależy nam na jak największej wygodzie i profesjonalnym podejściu, najlepiej zwrócić się po pomoc do pośrednika. Tego typu firmy są przydatne również wtedy, gdy zależy nam na uzyskaniu bardzo wysokiej kwoty. Cały proces przebiega wtedy szybko i komfortowo, często nie wymaga też zabezpieczenia spłaty w przypadku przedsiębiorstw z krótkim stażem działalności.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.