google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 21.01.2019
  1 USD
  3.7751
  0.0057
  1 EUR
  4.2928
  -0.0036
  1 CHF
  3.7844
  -0.0073
  1 GBP
  4.8457
  -0.0316
  1 RUB
  0.0569
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Zbieraj bonusy za promocję banku – zyskaj dodatkowe środki!

  Zbieraj bonusy za promocję banku – zyskaj dodatkowe środki!Wziąłeś tanią pożyczkę na wyposażenie mieszkania? Skonsolidowałeś swoje dotychczasowe zobowiązania i płacisz teraz tylko jedną niższą ratę? A może aktywnie korzystasz z karty kredytowej i licznych programów promocyjnych? Powiedz o tym znajomym i… zarabiaj! Jak zdobyć dodatkowe środki za polecenia?

  Polecanie mamy we krwi

  Według badań przeprowadzonych przez agencję BUZZ MEDIA we współpracy z Domem Badawczym Maison 85% Polaków rekomenduje produkty i usługi swoim znajomym. Niewiele mniej, bo aż 78%, przed zakupem nowego produktu bierze pod uwagę opinie osób z najbliższego otoczenia. Nie tylko lubimy polecać, ale także sami chętnie korzystamy z rekomendacji rodziny i znajomych. Okazuje się także, że opinie osób, którym ufamy, mają na nas większy wpływ niż tradycyjne formy reklamy.

  Jeśli wiemy, że nasi bliscy zmagają się z kilkoma drogimi kredytami, warto zarekomendować im usługę konsolidacji dotychczasowych zobowiązań. W eurobanku, oprócz jednej niższej raty, Ty oraz osoba, której polecisz tę usługę, możecie zgarnąć po 200 złotych. Znajomym, którzy planują remont domu lub mieszkania, poleć tanią pożyczkę gotówkową. Wymarzone meble do salonu, nowy sprzęt RTV lub AGD, a na dodatek 200 złotych ekstra – brzmi nieźle, prawda? Jeśli korzystasz z karty kredytowej, wiesz, że to nowoczesny instrument finansowy, który może przynieść spore korzyści. Nie bez powodu stała się jednym z najpopularniejszych produktów bankowych. Konkurencyjne oprocentowanie, długi okres bezodsetkowy, zwrot środków za płatność kartą, a na dodatek 50 złotych gratis. Nie warto trzymać takiej informacji tylko dla siebie!

  Jak zgarnąć ekstra gotówkę za polecenie usług bankowych?

  Jeśli masz konto w eurobanku, dołącz do programu „Promujesz - Zyskujesz”. Otrzymasz specjalny kod polecenia, który możesz przekazać dowolnej liczbie osób – rodzicom, sąsiadce, szefowi i znajomemu z pracy. Co zrobić, żeby otrzymać bonus? Osoba, której chcesz polecić usługę, musi założyć konto w eurobanku, przystąpić do programu i zawrzeć umowę o jeden z produktów objętych promocją, czyli kredyt konsolidacyjny, pożyczkę gotówkową lub kartę kredytową. Teraz wystarczy spełnić określone w umowie warunki tzn. skorzystać z konsolidacji kredytów lub pożyczki na kwotę nie mniejszą niż 5 000 złotych lub podpisać umowę na kartę kredytową z limitem przynajmniej 2 000 złotych i wykonać nią minimum trzy płatności w ciągu trzech miesięcy od momentu zawarcia umowy.

  Więcej informacji o programie Promujesz - Zyskujesz znajdziesz na stronie eurobank.pl

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.