google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 22.10.2018
  1 USD
  3.7273
  -0.0328
  1 EUR
  4.2922
  -0.0127
  1 CHF
  3.7387
  -0.0359
  1 GBP
  4.8642
  -0.0372
  1 RUB
  0.0571
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Private banking – jakie karty oferują banki?

  Private banking – jakie karty oferują banki?Jesteś osobą mogącą korzystać z private banking? W takim razie koniecznie sprawdź, jakie karty powinieneś mieć w swoim portfelu.

  Bankowość prywatna cieszy się dużą popularnością w Polsce, a to dlatego, że banki proponują podwyższony standard obsługi klientom osiągającym dochody wyższe niż średnia krajowa. W praktyce oznacza to, że z tej usługi korzysta całkiem spora grupa klientów – być może również ty. Czy w takiej sytuacji powinieneś mieć w portfelu wyłącznie kartę debetową, czy może warto wystąpić również o kartę kredytową?

  Karta debetowa kontra kredytowa

  Jeżeli jesteś przynajmniej trochę zorientowany w produktach bankowych, to z pewnością masz świadomość, jaka jest różnica między kartą debetową a kredytową. Najprościej mówiąc, posługując się kartą debetową wydajesz swoje pieniądze, które zostały zgromadzone na koncie oszczędnościowo-rozliczeniowym, a płacąc kartą kredytową, korzystasz z pieniędzy udostępnionych ci przez bank.

  Gdy mowa o bankowości prywatnej, to trzeba zauważyć, że banki nie tylko proponują klientom zarówno karty debetowe, jak i kredytowe, lecz także zwracają uwagę na ich wygląd. Najzamożniejsi klienci mogą mieć w swoich portfelach małe dzieła sztuki – unikalne karty kredytowe, które wyróżniają się nowoczesnym designem.

  To, jak będą wyglądać karty płatnicze, którymi będziesz się posługiwał na co dzień, w dużej mierze zależy od banku. Przykładowo Lion’s Bank na tej stronie internetowej: https://www.lionsbank.pl/karty publikuje wykaz kart, o które mogą starać się zainteresowani klienci.

  Czy jest ci potrzebna karta kredytowa?

  Korzystanie z karty kredytowej jest korzystne, ale również… niebezpieczne. Posiadacz takiej karty musi pamiętać o spłacie zadłużenia w wyznaczonych terminach, bo inaczej musi spodziewać się naliczenia przez bank wysokich odsetek.

  Karta kredytowa przydaje się również za granicą. W takiej sytuacji można ją traktować jako dodatkowe źródło środków, po które można sięgnąć w razie konieczności. W przypadku kart kredytowych dedykowanych klientom zamożnym nie można zapomnieć, że wyróżniają się one nowoczesnym designem.

  Przykładem karty kredytowej, której posiadanie oznacza więcej niż tylko możliwość skorzystania z dodatkowych środków, jest Credit MasterCard World. To idealna karta dla osób podróżujących, a to dlatego, że osoby posiadające ją w portfelu, mogą liczyć, że:

  • zostaną objęci usługą concierge, która gwarantuje wsparcie doradcy w każdej sytuacji,
  • na lotnisku będą mogli skorzystać z jednego z 900 saloników VIP (takie saloniki znajdują się w ponad 400 miastach na świecie),
  • będą pod ochroną – zostaną objęci ubezpieczeniem AXA Travel.

  Jeżeli jesteś zainteresowany tą kartą kredytową i chcesz poznać pozostałe korzyści płynące z jej posiadania, to koniecznie zajrzyj na tę stronę internetową: https://www.lionsbank.pl/karta-credit.

  Wyjątkowa karta kredytowa, czyli…

  Banki wykorzystują różne rozwiązania, aby zainteresować swoją ofertą potencjalnych klientów. Przykładowo osoby posiadające samochód marki Maserati mogą otrzymać kartę Maserati World Elite MasterCard. Taka karta jest oferowana przez Lion’s Bank, czyli bank, który swoją ofertę kieruje do klientów zamożnych.

  Jeżeli jesteś zainteresowany pozyskaniem właśnie takiej karty, to koniecznie sprawdź możliwość jej otrzymania. Więcej informacji o tej karcie znajdziesz na stronie: https://www.lionsbank.pl/karta-maserati.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.