google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 25.05.2018
  1 USD
  3.6686
  0.0096
  1 EUR
  4.3022
  0.0069
  1 CHF
  3.6956
  0.0066
  1 GBP
  4.9061
  0.0005
  1 RUB
  0.0596
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Formalności niezbędne przy braniu pożyczki

  Formalności niezbędne przy braniu pożyczkiSytuacje, takie jak naprawa samochodu czy sprzętu elektronicznego, organizacja wesela bądź przyjęcia komunijnego, wymagają dużych nakładów finansowych. Pieniądze można pożyczyć od rodziny lub przyjaciół. Dobrym rozwiązaniem jest również skorzystanie z usług banku lub firmy pożyczkowej.

  Pożyczki w banku a pożyczki w firmach pożyczkowych

  Jeśli klient nie ma na koncie pożądanej kwoty pieniędzy, która będzie potrzebna do spłacenia np. zaległych rachunków, może poprosić o pomoc finansową rodzinę lub przyjaciół. W sytuacji, kiedy dana osoba potrzebuje dużej sumy (ponad 5000 złotych) może zwrócić się do banku. Pożyczka bankowa jest bezpiecznym rozwiązaniem dla klientów, którzy mają nieposzlakowaną historię kredytową. Proces weryfikacyjny trwa do miesiąca. Jeśli ktoś potrzebuje pieniędzy błyskawicznie, może zwrócić się do firmy pozabankowej. Na rynku finansowym jest dużo spółek pożyczkowych, które oferują chwilówki online trafiające na konto klienta po krótkim czasie (do 15 minut).

  Jakie dane są potrzebne do wzięcia pożyczki?

  Pożyczka zaciągnięta w firmie pozabankowej jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które wiedzą, że będą mogły spłacić pożyczoną kwotę w wyznaczonym terminie spłaty. Zazwyczaj na stronach pożyczkobiorców znajdują się specjalne kalkulatory, na których wybiera się pożądaną sumę i oblicza przewidywaną spłatę pożyczki. System weryfikacyjny dostępny na stronach internetowych pożyczkodawców jest prosty w obsłudze, a klient musi udostępnić firmie dane, takie jak:

  • imię i nazwisko,
  • adres zamieszkania,
  • numer telefonu,
  • PESEL,
  • numer konta bankowego.

  Pożyczkę przez Internet mogą wziąć osoby między 21. a 73. rokiem życia będące obywatelami Polski oraz mające stałe przychody.

  Jak wziąć pożyczkę online?

  Pożyczka online jest bardzo popularna, dlatego że jest łatwo dostępna, a okres oczekiwania na przelanie pieniędzy na konto w większości firm pozabankowych wynosi ok. 15 minut. Aby wziąć pożyczkę przez Internet, należy przejść przez proces weryfikacyjny oraz wpłacić na konto firmy 0,1 gr, który jest standardową opłatą rejestracyjną. Po przesłaniu pieniędzy, do klienta przychodzi automatyczna wiadomość SMS z tymczasowym hasłem do konta na stronie pożyczkodawcy. Po rejestracji klient podaje swoje dane, pożądaną kwotę (pierwsza pożyczka może wynosić między 200 a 1000 złotych, kolejne wzrastają aż do 5000 złotych) oraz przewidywany termin spłaty (maksymalnie do 65 dni od zaksięgowania pieniędzy na koncie bankowym klienta). Proces weryfikacyjny klienta trwa krótko (do 15 minut). Po tym czasie pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.