google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 25.05.2018
  1 USD
  3.6686
  0.0096
  1 EUR
  4.3022
  0.0069
  1 CHF
  3.6956
  0.0066
  1 GBP
  4.9061
  0.0005
  1 RUB
  0.0596
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Technologia XXI wieku. Sukces I edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

  Logo SaldeoSMARTIntrygujące studia przypadków, dyskusje na temat trendów w księgowości i praktyczne warsztaty z zagadnień sprzedażowo- finansowych. Tak wyglądała pierwsza edycja Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART, przeznaczona dla firm zajmujących się sprzedażą aplikacji wspierającej nowoczesnych przedsiębiorców. W trakcie wydarzenia uczestnicy zapoznali się z analizą efektywnych wdrożeń oraz najnowszych funkcji systemu, a także z planami rozwoju SaldeoSMART na najbliższy czas.

  Technologia XXI wieku. Sukces I edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

  Firma BrainSHARE IT – producent oprogramowania SaldeoSMART służącego do odczytywania i obiegu dokumentów oraz komunikacji między biurami rachunkowymi i ich klientami – zorganizowała pierwszą edycję Konferencji Sieci Partnerskiej. Wydarzenie odbyło się 16-17 marca w Warszawie, gromadząc blisko 100 zaproszonych przedstawicieli firm partnerskich.

  Tylko w 2016 roku sieć partnerska SaldeoSMART wzrosła aż o 140 % i obecnie składa się ze 154 podmiotów gospodarczych. To dużo, biorąc pod uwagę fakt, że model ten rozwija się w firmie dopiero od 2 lat.

  - Konferencja była odpowiedzią na rosnącą potrzebę wymiany doświadczeń i wiedzy, a także podsumowania dotychczasowej współpracy z kontrahentami. Chcieliśmy również opowiedzieć naszym partnerom o planach na przyszłość i nowych funkcjach, o które już wkrótce poszerzymy ofertę – mówi Edyta Wojtas, wiceprezes zarządu i analityk biznesowy w BrainSHARE IT.

  Nie tylko teoria

  Wydarzenie zainaugurowało podsumowanie 2016 roku w rozwoju aplikacji SaldeoSMART oraz wręczenie wyróżnień dla najlepszych partnerów sieci handlowej. W gronie liderów sprzedaży znalazły się firmy Make IT Mine Sp.z o.o., Logotech AA S.C. i Mix-Soft Iwona Mamos Sp.J.

  Podczas konferencji uczestnicy zapoznali się z prezentacjami integracji SaldeoSMART, które zostały przygotowane przez firmy zrzeszone w Sieci Partnerskiej. Omawiano wymianę danych z takimi systemami jak SAP Business One, Comarch ERP XL, InsERT Nexo czy KSP Logotech. Nie zabrakło również ciekawych studiów przypadków z wdrożeń aplikacji. Każdemu z wystąpień towarzyszyła dyskusja na temat korzyści płynących z wdrożenia oprogramowania SaldeoSMART.

  Technologia XXI wieku. Sukces I edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

  - Konferencja była znakomitą okazją, aby przyjrzeć się bliżej rozwojowi najlepszej technologii OCR faktur. Na szczególną uwagę zasługują prezentacje dotyczące realnych wdrożeń i dobrze zorganizowany networking – mówi Jarosław Klóska z Make IT Mine Sp. z o.o., firmy która została Liderem Sprzedaży 2016 w Sieci Partnerskiej SaldeoSMART.

  Podczas wydarzenia uczestnicy mogli również wziąć udział w szkoleniu z zakresu alternatywnych form finansowania SaldeoSMART oraz w warsztatach z obsługi poszczególnych modułów aplikacji, m.in. Panelu Pracownika, Odczytywania Wyciągów Bankowych czy Raportów Kasowych i Dokumentów KP.KW.

  Oficjalnymi partnerami konferencji były firmy Marketplanet i Digital Solutions Dystrybucja Polska.

  SaldeoSMART to system dla biur księgowych, a także dla firm, które posiadają własny dział księgowości. Oprogramowanie jest aktualizowane w miarę zmian zachodzących w prawie oraz rozwijane o nowe funkcjonalności na podstawie informacji zwrotnych od użytkowników. Za stworzenie i rozwój systemu odpowiada krakowska spółka BrainSHARE IT, która łączy wiedzę o nowoczesnej księgowości z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania.

  Źródło:
  Autor: SaldeoSMART
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.