google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 17.05.2019
  1 USD
  3.8545
  0.0286
  1 EUR
  4.3072
  0.0143
  1 CHF
  3.8196
  0.0244
  1 GBP
  4.9273
  0.0161
  1 RUB
  0.0597
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Comarch wprowadza nowoczesne rozwiązanie na Apple Watch dla ING

  logo ComarchW App Store udostępniona została nowa wersja aplikacji ING Business, opartej na Comarch Mobile Banking, wpierająca obsługę Apple Watch. Oferowane przez ING Bank Śląski rozwiązanie jest jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań mobilnych dostępnych na polskim rynku.

  – ING Business na Apple Watch to pionierskie rozwiązanie dla bankowości korporacyjne w Polsce. Umożliwia klientom biznesowym banku podgląd kluczowych informacji: stanu rachunku oraz listy zleceń do autoryzacji, na bieżąco, bez konieczności logowania się do aplikacji. Zaprojektowanie widgetu na Apple Watch to nie lada wyzwanie – przede wszystkim jeśli chodzi o interfejs użytkownika przystosowany do tak małego ekranu, podkreśla Izabela Hanus, kierownik projektu po stronie Comarch.

  ING Business na Apple Watch umożliwia użytkownikom podgląd stanu salda rachunku, liczby zleceń do podpisu oraz kursu wybranych walut. Zegarek wymaga połączenia z iPhonem, na którym zainstalowana jest aplikacja ING Business, z której pobierane są dane. Aby mieć dostęp do informacji na Apple Watch nie jest wymagane zalogowanie do aplikacji ING Business na iPhone, wystarczy aktywowanie widgetu.

  Comarch Mobile Banking to rozwiązanie adresowane do klientów biznesowych banków. Posiada ściśle dopasowaną do wymagań tego segmentu klientów funkcjonalność, a więc m.in. możliwość autoryzacji masowych transakcji, przeglądu sald wielu rachunków jednej firmy lub wielu firm na raz, tworzenia przelewów krajowych czy zagranicznych na bazie listy kontrahentów, szybkiego przewalutowania między rachunkami firmy i wiele innych. Dzięki aplikacji osoby decyzyjne mogą szybko uzyskać informacje o stanie finansów firmy, czy wykonać najważniejsze operacje płatnicze. System jest dostępny na platformach iOS i Android.

  Źródło:
  Comarch SA
  Artykuł został dodany przez firmę

  Comarch SA

  Comarch SA specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz integracji zaawansowanych systemów informatycznych, narzędzi programistycznych, narzędzi i infrastruktur sieciowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.