google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 18.04.2019
  1 USD
  3.8002
  0.0224
  1 EUR
  4.2790
  0.004
  1 CHF
  3.7586
  0.0091
  1 GBP
  4.9483
  0.0218
  1 RUB
  0.0593
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Multiplatformowa strona internetowa i nowy design programów Varico. Zmieniamy się dla Ciebie na lepsze!

  Multiplatformowa strona internetowa i nowy design programów Varico

  Z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy odświeżony design programów oraz całkowicie nową, multiplatformową stronę internetową Varico.

  Nowy design naszych programów ma przede wszystkim za zadanie usprawnienie użytkownikom pracy z programem. W tym celu odświeżyliśmy 'okno główne' programów. Chodziło nam o wprowadzenie pewnego rodzaju ''surowości'' i tym samym uporządkowanie okna.

  "Zauważyliśmy, że nasi klienci lubią kiedy mają łatwy dostęp do najważniejszych funkcji programu, dlatego usunęliśmy zbędne z ich punktu widzenia ''przeszkadzacze.''- Rafał Łożyński, Dyrektor Generalny Varico w biznesie warto na nas liczyć. 

  Multiplatformowa strona internetowa i nowy design programów VaricoNowy design programu Varico

  Równolegle z pracami nad programem trwały prace nad naszą nową stroną internetową, która w rezultacie przeszła całkowitą metamorfozę.

  ''Zaobserwowaliśmy lawinowo rosnącą liczbę wejść na naszą stronę z tabletów, co nas niezmiernie cieszy, dlatego umożliwiliśmy przeglądanie strony nie tylko na zwykłym laptopie, ale też na tablecie czy smartfonie. Aby oszczędzić czas naszych Klientów do minimum zredukowaliśmy liczbę kliknięć na stronie. Od dziś wystarczą dwa kliki, aby uzyskać dostęp do 80% najważniejszych informacji na naszej stronie.''- Rafał Łożyński, Dyrektor Generalny Varico w biznesie warto na nas liczyć.

  Multiplatformowa strona internetowa i nowy design programów VaricoPodsumowując, nowa strona nie tylko przykuwa uwagę zmienioną szatą graficzną, ale jest przede wszystkim multiplatformowa, bardziej funkcjonalna i czytelna. Dzięki temu dostęp do informacji o naszych programach i usługach stanie się szybszy i pełniejszy.

  Nowa strona internetowa Varico

  Przejście na nową stronę nastąpi 7.12.2014. Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas zmiany spotkają się z pozytywnym odbiorem i spełnią oczekiwania wszystkich użytkowników naszych programów. Serdecznie zachęcamy do tego, żeby nasi Klienci podzielili się z nami swoimi wrażeniami.

  Źródło:
  Autor: Marta Bartczak - Kierownik Działu Marketingu
  Varico
  Artykuł został dodany przez firmę

  Varico

  Jesteśmy poznańskim producentem oprogramowania finansowo-księgowego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Działamy nieprzerwanie od 1989 roku realizując naszą misję "... w biznesie warto na nas liczyć".

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.