google

  rachunkowość, biuro rachunkowe, usługi rachunkowe

  Kursy walut 16.10.2019
  1 USD
  3.8934
  -0.0018
  1 EUR
  4.2970
  0.0021
  1 CHF
  3.9041
  0.0041
  1 GBP
  4.9610
  0.0328
  1 RUB
  0.0605
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o.
  Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o.

  Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o.


  Jesteśmy nowoczesną firma szkoleniową i ciągle się rozwijamy. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie. Od początku lat dziewięćdziesiątych znajdujemy się w ścisłej czołówce organizacji zajmujących się kształceniem kadr w Polsce.
  Produkty i usługi
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Jesteśmy nowoczesną firma szkoleniową i ciągle się rozwijamy. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie. Od początku lat dziewięćdziesiątych znajdujemy się  w ścisłej czołówce organizacji zajmujących się kształceniem kadr  w Polsce.

  Fundacja Rozwoju Rachunkowości  powstała w roku 1991. Utworzona została z inicjatywy czołowych firm audytorskich i konsultingowych , działając na rzecz integracji środowiska rachunkowości oraz rozwoju kwalifikacji zawodowych.

  Główną formą realizacji celów statutowych Fundacji jest działalność edukacyjna, prowadzona we współpracy z Centrum Szkoleniowym FRR Sp. z o.o.

  Zadaniem, jakie realizujemy jest doskonalenie  kwalifikacji kadr w dziedzinie:

  • księgowości,
  • rachunkowości,
  • finansów,
  • podatków,
  • kadr i płac
  • umiejętności zarządczych
  • umiejętności interpersonalnych.

  Pomagamy naszym klientom budować sukces rynkowy dzieląc się z nimi wiedzą najwyższej jakości, przekazywaną przez ekspercki zespół wykładowców,  zgodnie z naszą misją:

  „PORZEZ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI KIERUJEMY KU SUKCESOM”

  Szkolenia Fundacji Rozwoju Rachunkowości służą podnoszeniu poziomu wiedzy merytorycznej oraz wzbogaceniu praktycznych umiejętności środowiska biznesu: kadry zarządzającej wyższego i średniego szczebla, specjalistów działów finansowo-księgowych  a także osób prywatnych.

  Dbamy zarówno o potrzeby osób, które dysponują wiedzą podstawową i chciałyby ją rozszerzyć, jak i osób, pragnących zdobyć nowe, cenne na rynku pracy kwalifikacje.

  W każdym miesiącu proponujemy naszym klientom około 80 różnych szkoleń. Z naszych usług skorzystało do tej pory ponad 150 tysięcy osób.

  Wykładowcami prowadzącymi kursy i szkolenia są wybitni specjaliści-praktycy w dziedzinach, które wykładają. Są wśród nich przedstawiciele Ministerstwa Finansów, Izb i Urzędów Skarbowych, wykładowcy wyższych uczelni, praktycy - prawnicy, doradcy podatkowi, biegli rewidenci, główni księgowi, dyrektorzy, kontrolerzy i analitycy finansowi.

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty szkoleń.

  Jesteśmy po to, aby wspierać  naszych klientów, dostarczając im najbardziej aktualną wiedzę w profesjonalny sposób. Szkolenia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów.

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.